Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób zaaranżować niedużą łazienkę? Wrocław to sklepy ze znakomitymi propozycjami

Mieszkania w bloku zwykle nie dają tak dużych możliwości aranżacyjnych, co domy. Mają znacznie mniejszą powierzchnię, dlatego z wielu rozwiązań trzeba zrezygnować, również w łazience. W jaki sposób w związku z tym zaaranżować małą łazienkę, aby była funkcjonalna i estetyczna?

kabina prysznicowa

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Nade wszystko nie róbmy wanny. O wiele lepiej sprawdzą się kabiny prysznicowe Wrocław – kabiny kabiny prysznicowe łódź prysznicowe we wrocławiu, które nie zajmują tak dużo cennej powierzchni, a mogą dawać taką samą wygodę mycia, jeżeli wybierzemy kabinę z wysokim brodzikiem. Można w nim spokojnie usiąść, ciesząc się chwilą odprężenia i miłą kąpielą. Gdy zaś mamy mniej czasu i starczy nam szybki prysznic, nie będziemy zmuszeni niepokoić się rozchlapaną wszędzie wodą. Kupując kabinę prysznicową warto jest wyposażyć ją w deszczownicę. Daje dużo większe zadowolenie z mycia, aniżeli normalny prysznic.

Poza miejscem do mycia należy naturalnie kupić zlew, najlepiej umieszczając pod nim szafkę, by pomieścić w niej różnorakie przybory do mycia łazienki. Warto jest wybierać szafki do zawieszenia, pod nimi bowiem nie gromadzi się woda. Lecz jedna szafka pod zlewem nie wystarczy. Jeżeli miejsca jest naprawdę bardzo niewiele, możemy pomyśleć nad przeniesieniem pralki do kuchni, a w jej miejsce postawimy jeszcze jedną szafkę, bez jakiej w łazience ciężko jest się obyć. W końcu gdzie włożylibyśmy ręczniki, kosmetyki czy suszarkę? Szafka musi być zamykana, ponieważ wygląda gustownie, a na opakowaniach płynów i kremów nie zbiera się kurz. Poza tym dzięki szafkom z drzwiczkami łazienka wygląda na bardziej uporządkowaną, a na niewielkiej powierzchni każdy bałagan rzuca się w oczy.

Urządzając małą łazienkę nie można zapomnieć o właściwej kolorystyce wnętrza.

Jeżeli szukasz ciekawych informacji na ten temat, odwiedź meble z drewna i metalu nas, a zapewne przeczytasz interesujące fakty.

Najlepiej sprawdzą się jasne oraz chłodne kolory, jakie rozświetlą, a także optycznie powiększą wnętrze. Warto jest zastanowić się nad fototapetą, która może być fantastycznym dodatkiem, jeśli tylko zdecydujemy się na należyty nadruk. Nie obejdzie się też bez większego lustra i lamp, również halogenów zainstalowanych nad kabiną, bowiem dobre światło w łazience jest podstawą, zwłaszcza dla pań robiących w niej rano makijaż. Jest wiele rozwiązań, jakie mogą pomóc ci przyjemnie zaaranżować również niewielką łazienkę. Bądź otwarty oraz szukaj nowych pomysłów, a bez wątpienia będziesz usatysfakcjonowany z ostatecznego efektu.

Comments are closed.