Press "Enter" to skip to content

Jaką kabinę półokrągłą wybrać do łazienki?

Wybór kabiny prysznicowej spełniającej potrzeby domowników, dopasowanej do łazienki i w dodatku estetycznie wyglądającej nie jest wcale łatwy. Stąd zanim kupimy konkretny model powinnyśmy zastanowić się nad kilkoma kwestami, ułatwiającymi nam wybór idealnej kabiny.

kabiny półokrągłe

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Tym razem omawiamy wariant, który znakomicie odnajdzie się nawet w niedużej łazience.
Producenci wyposażenia do łazienki wdrażają coraz więcej nowych rozwiązań, rozpieszczając klientów przeróżnymi dodatkami i tym samym namawiając do kupna danego modelu Aczkolwiek nad takimi dodatkami, górę musi wziąć przede wszystkim funkcjonalność oraz możliwości aranżacyjne wnętrza, które wykańczamy czy remontujemy, by w ostatecznym rozrachunku każdy domownik mógł cieszyć się komfortem w łazience i przyjemnością użytkowania prysznica. Nierzadko może bowiem okazać się, iż będziemy musieli zrezygnować z wanny oraz dużego prysznica, a kabina półokrągła to jedyny słuszny wybór.
Czym wyróżniają się kabiny półokrągłe? Owe rozwiązanie jest idealne przede wszystkich w przypadku niewielkich łazienek. Umieszczenie kabiny w rogu bardzo wpływa na oszczędność przestrzeni. Co więcej, w przypadku kabiny prysznicowej półokrągłej na ogół drzwi otwiera się po osi kabiny, a nie na zewnątrz jak w przypadku innych kabin. Oznacza to, że kabiny prysznicowe półokrągłe zajmują najmniej miejsca ze wszystkim. Dlatego mimo, że największą popularnością cieszą się kabiny narożne, to pamiętajmy, iż do wyboru mamy także modele półokrągłe w rozmaitych wariantach. Możemy postawić na przykład na wariant z hydromasażem. Natomiast głęboki brodzik będzie stanowił dodatkowy atut dla rodzin, ponieważ możemy w nim nawet umyć pociechę. Takie brodziki nierzadko mają siedzisko, które dodatkowo może służyć jako półka na szampon i żel. Kabiny półokrągłe znajdziemy między innymi w ofercie marki Radaway. Kabiny Radaway to mnóstwie rozwiązań projektowych oraz możliwości aranżacyjnych.

Wysokiej jakości kabiny Radaway pasują zarówno do tradycyjnych łazienek, jak i nowoczesnych, a nawet ekskluzywnych wykończeń.

Zaintrygowała Cię opisywana problematyka? Poznaj więc ponadto ten ważny tekst (http://www.wphw.pl/sofy-cristap) – to też bardzo cenne źródło informacji.

Chromowane profile i solidne rolki zapewniają wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Comments are closed.