Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób dobrać do wystroju wnętrza meble wypoczynkowe i jakimi kryteriami się kierować w czasie ich zakupu?

Planując kupno mebli wypoczynkowych należy sugerować się aktualnym wyglądem danego wnętrza. Niewątpliwie nie można kupować dużego narożnika do niedużego pokoju ani minimalistycznej sofy do ogromnego pokoju dziennego. Co więcej należy odpowiednio dobrać barwę kupowanego wypoczynku bądź kanapy. Meble wypoczynkowe nabywane są na wiele lat, tak więc ich barwa powinna być uniwersalna jak również doskonale wpasowana w całość.

kanapa

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Idealną propozycją dla miłośników klasycznego piękna jest narożnik podkowa Baron – narożnik baron. To wyjątkowy jak również bardzo wygodny typ zrobiony w eko skórze. Co więcej narożnik ma funkcję spania na zasadzie automatu belgijskiego. Posiada też parę schowków na kołdrę i poduszki, w zależności od typu rozkładania. Można go dowolnie zestawiać z innymi dołączonymi do zestawu fotelami jak też pufami. Narożnik podkowa Baron jest propozycją do dużych pokoi dziennych. Niewątpliwie da się wybierać dowolnie kolory. Aczkolwiek narożnik pięknie się eksponuje w jasnym kolorze z drewnianymi wstawkami. Następną propozycją jest kanapa Alabama (na Wioleks).

narożnik

Autor: PoshSurfside.com
Źródło: http://www.flickr.com

To istny diament wśród mebli tapicerowanych. Stanowi nie tylko wygodne umeblowanie ale w głównej mierze efektowną aranżację każdego pomieszczenia. Kanapa Aalabama doskonale nadaje się do minimalistycznych wnętrz jak i do bardzo ozdabianych tradycyjnych pokoi gościnnych. Jest także możliwość połączenia kolorów sofy jak również wzoru na poduszki według własnego stylu. Model ma funkcję spania jak też pożyteczny pojemnik przeznaczony na pościel. W dodatku ma efektowne kontrastowe przeszycia.

Równie ciekawy materiał przeczytasz pod adresem (www.smartbed.pl/) – przekonasz się, że jest bardzo atrakcyjny, zatem zobacz go.

Poszukując mebli tapicerowanych trzeba w szczególności patrzeć na komfort oraz na wygląd wybranego wypoczynku. Oczywiście istotna jest również jakość zastosowanych materiałów i dokładność wykończenia.

Kupiona sofa koniecznie musi zgrywać się z resztą wyposażenia. Jej rozmiar nie może przytłaczać. Podobnie przedstawia się sprawa koloru. On także musi być idealnie zgrany z barwą podłóg, mebli jak również ścian. Należy zwracać uwagę, aby narożnik był zrobiony z tkanin dających się bez trudu czyścić. Szczególnie, kiedy ma się w domu dorastające dzieci albo niesfornego pupila. W takim przypadku śnieżną białą barwę bądź beż opłaci się zastąpić gustowną czernią ewentualnie uniwersalnym brązem.

Comments are closed.