Press "Enter" to skip to content

Potencjał który drzemie w obecnie produkowanych bloczkach komórkowych, oferta produktowa firmy hplush.

Nowoczesne materiały budowlane powinny mieć możliwie małą przepuszczalność cieplną, przez co stawiane z nich obiekty będą się charakteryzować dużą oszczędnością energii. Tak naprawdę jednym z najskuteczniejszych izolatorów ciepła jest po prostu zwykłe powietrze. Mając to na uwadze w pewnym momencie wymyślono, żeby w typowych pustakach albo cegłach zastosować materiał, jaki w dużej mierze będzie się składał z maleńkich bąbelków powietrza.

Bloczki z betonu komórkowego są lekkie i wytrzymałe.

Autor: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Było to rewelacyjne odkrycie, bo nagle się okazało, że tak zmienione elementy będą miały znacznie lepsze parametry od dotychczasowych. Jednym z takich materiałów jest beton komórkowy, w którym powietrze zajmuje nawet do osiemdziesięciu procent całkowitego rozmiaru. Przez to budynki wykonane z tego typu elementów cechują się znacznie mniejszym użyciem energii. W chwili obecnej beton komórkowy to jeden z najlepszych surowców, z jakich da się budować ściany zewnętrzne. Przez swoje parametry pozwala też na jednowarstwowe konstrukcje, w których ściany składają się tylko z niego.

Beton komórkowy zyskuje bardzo dużą popularność na rynku budowlanych materiałów, a jednym z jego większych producentów jest duńska firma hplush (polecana strona www), która ma również oddział w naszym kraju. Na naszym rynku działa ona od roku 2005 i od tamtego czasu rozwinęła sieć kilku produkcyjnych zakładów wytwarzających elementy z betonu komórkowego.

Bo to taki właśnie beton stanowi podstawę oferty firmy, a w tak naprawdę produkty z niego wykonane.

Jeśli zaprezentowany artykuł zabrał Cię w niepoznany rejon wiedzy, to świetnie się składa, gdyż masz możliwość zgłębić pozostałe informacje tutaj (https://ingas.pl/oferta/uslugi-dodatkowe/) – wejdź na ten link oraz zobacz więcej.

Asortyment towarów firmy hplush jest niezwykle obszerny, bo obejmuje elementy mające gęstość od 350 do 700 kg/m3, co jest obecnie jedyną taką propozycją na naszym rynku. Bloczki sprzedawane są w dużej liczbie wymiarów, a wszystkie wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów i z bardzo dużą dokładnością. Zaletą produktów firmy hplush jest nowoczesna technologia, pozwalająca na uzyskanie tolerancji jednego milimetra, co pozwala na bardzo precyzyjne wykonanie konstrukcji. Poza samymi bloczkami firma ma też w swojej ofercie wszystkie potrzebne akcesoria łączeniowe, czyli kształtki i cienkowarstwowe zaprawy.

Comments are closed.