Press "Enter" to skip to content

Zastosowanie fototapety do aranżacji przestrzeni

Wybór fototapety do aranżacji wnętrza nie jest prosty. Trzeba brać pod uwagę wymiar pomieszczenia, kolorystykę, oraz osobiste gusta.
Fototapety dmuchawce to znakomity pomysł na upiększenie każdego wnętrza.

Nowoczesne możliwości produkcyjne zapewniające ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia wydruki pozwalają na zastosowanie ich w salonie, sypialni jak też w sypialni dziecka.

Jeżeli poszukujesz uzupełniających materiałów na przedstawiany wątek, to kliknij tu – ta polecana treść (https://gotowewnetrza.pl/kategoria-produktu/producenci/bellamy/) publikuje zbliżone tematy!

Taki motyw nada lekkości niejednej sypialni. Fototapeta z dmuchawcami to wspaniała dekoracja pomieszczenia. Dmuchawce na łące to delikatne, ożywiające uzupełnienie urządzania sypialni – zobacz informacje.

Fototapeta znalazła również przeznaczenie w kuchni. Z reguły jest nadrukowana na szkle w przestrzeni pomiędzy blatem, a linią górnych szafek. Jednorodna tafla szkła jest prosta w utrzymaniu higieny i z powodzeniem podmienia kafelki, które dotąd pojawiały się w owym miejscu. Fototapeta z wyjątkiem roli praktycznej, pełni także funkcję dekoracyjną i ma możliwość wyznaczać strefę jadalniową w kuchni. Na jej tle świetnie prezentuje się stół miloni meble z krzesłami, komponując malutką jadalnię, co jest szczególnie doceniane w małych mieszkaniach w bloku.
ceramika

Autor: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com
fototapety dmuchawce

Autor: Calvado.pl i Myin.pl
Źródło: Calvado.pl i Myin.pl
Każdy rodziciel pragnie zbudować w pokoju dziecka ładny, kolorowy świat. Fototapety kosmos uradują każdego brzdąca, a dinozaury niczym z kreskówki to idealny pomysł na aranżację pokoju małego synka – tapeta z motywem kosmosu. Bajkowe, żywe barwy pobudzą jego wyobraźnię i zaciekawią tym przedmiotem.

Dekoracje ścienne w formie fototapety z sukcesem można stosować w pokojach hotelowych, lub przedszkolach. Idealnie formowane zdjęcia, oraz unikalna wytrzymałość, to cechy nowoczesnej fototapety.

Comments are closed.