Press "Enter" to skip to content

Najbardziej wartościowe karmy dla psa

Każda osoba, która postanawia mieć czworonoga powinna pamiętać o tym, że to wielka odpowiedzialność. Nie jest łatwo opiekować się psem, który nie zawsze jest karny i w dodatku musi, tak samo jak człowiek, bywać u lekarza i dostawać jedzenie, które będzie dobrze wpływało na to jak się rozwija.

zwierzak

Autor: thecoolspringpack
Źródło: http://www.flickr.com
Poza tym, że będziemy dbać o odpowiednie żywienie naszego psa, będziemy chodzić z nim do weterynarza i przynajmniej dwa razy dziennie trzeba iść z nim na spacer, to musimy dbać też o to, by zwierzać miał jakąś rozrywkę, czyli trzeba codziennie poświęcić czas na bawienie się z naszym czworonogiem. Ale żeby pies chciał się bawić to musi odpowiednio jeść. Idealnym rozwiązaniem jest pełnowartościowa karma purina dog chow (purina dog chow). To karma, która jest stworzona dla szczeniaków i dla starszych psów. Dlatego możemy zacząć karmić naszego psa purina dog chow, gdy jest mały, a potem przerzucić się na wersję dla starszych psów. Poza tym można kupić tą karmę również w wersji Specjalne Potrzeby. To oznacza, że producenci dbają nie tylko o właściwie połączone składniki dla psa w każdym miesiącu jego życia, ale – czytaj o wynajmie agregatów – również postarali się dopasować karmę do konkretnych potrzeb psa.

Z fajnej miski dobrze się je
Gdy kupujemy psa lub wybieramy psa ze schroniska musimy pamiętać o tym, by zakupić mu porządne miski na karmę – oferowane na . Gdy idziemy do sklepu zoologicznego widzimy tam miski wszelakie. Pies w domu musi mieć zawsze miskę pełną wody. Ale, jeżeli chodzi o miskę na jedzenie, to powinna być ona pełna tylko wjedzenie http://sklep.acana.com.pl/45-jedzenie-liofilizowane/e posiłku. Psy widząc jedzenie po prostu jedzą. Chyba, że są naprawdę świetnie wytresowane i bez komendy nie ruszą jedzenia.

kot

Autor: Maren Höfs
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nasze domowe psy umieją dać łapę, nie wyrywają się na smyczy, ale na pewno nie są nauczone jeść na komendę. Dlatego musimy pamiętać o tym, by do do miski na karmę wrzucać jedzenie o stałych porach. W innym wypadku będziemy musieli walczyć z otyłością naszego psa. Trzeba również pamiętać o tym, by regularnie zmieniać w misce wodę i czyścić miski, z których pies je. Oczywiście jeśli pies zjadł suchą karmę to nie musimy od razu biec i szorować miski. Ale gdy dajemy psu mokrą karmę, to zawsze umyjmy miskę zanim potem damy naszemu czworonogowi następną porcję jedzenia, przecież my sami też nie chcemy zjadać posiłku z ubrudzonego talerza. Pies, kiedy ma czystą miskę na pewno będzie jadł z większym apetytem.

Comments are closed.