Press "Enter" to skip to content

Nowatorskie podejście w celu dostarczania odbiorcom części zamiennych w oparciu o Hardox Wearparts.

Współczesne, wydajne przemysłowe maszyny i urządzenia wymagają długiej pracy bez awarii. A coś takiego w pierwszej kolejności może zapewnić właściwy projekt, a oprócz tego najlepsze jakościowo materiały użyte do ich produkcji. Firmy potrzebują odpowiedniej jakości i taką też jakość mogą otrzymać, choć oczywiście trzeba za nią odpowiednio zapłacić.

schody

Autor: Ewa Minge Creative Group
Źródło: Villa Natura

Lecz najczęściej warto, bo często jeden dzień przestoju maszyny z powodu awarii jakiegoś elementu może kosztować wiele razy więcej, niż taka część kosztuje.

Nie zwlekaj – jeżeli podoba Ci się ten wpis, to do zobaczenia (https://www.normbud.pl/kategorie/technika-ppoz/zbiorniki-i-akcesoria/zbiornik-zalewowy-pomp-tryskaczowych-500-l/) mamy też zbliżone zagadnienia na witrynie, która znajduje się pod podanym linkiem.

Istotna jest także solidność poszczególnych elementów roboczych, i ich żywotność. Wymiana łyżki do koparki co kilka dni z powodu jej wycierania nie tylko byłaby ogromnie kłopotliwa, lecz również rodziłaby sporo kosztów.

Z tego też powodu wymaga się, żeby zarówno takie łyżki, jak i pozostałe elementy i części maszyn zrobione były z materiałów odpowiedniej jakości, pozwalających na długi okres bezawaryjnej pracy. A bardzo dobrze nadawać się do tego będą stale trudno ścieralne Hardox, jak sama ich nazwa będzie wskazywać jest to najwyższy poziom materiałów używanych do budowy maszyn. Zapoznaj się z tym: .

Jednak bez względu na to, jak wytrzymała jest sama stal, to w pewnym momencie najbardziej nawet trwały materiał może ulec zniszczeniu. W takich sytuacjach zawsze istotne jest, aby wymieniana część (http://poltrading.com.pl/) miała ściśle takie same atrybuty, jak uszkodzony element. Firma Hardox wymyśliła na to rozwiązanie, otwierając Hardox Wearparts, to znaczy specjalistyczny sklep w komplety sposób obsługujący kontrahentów w kwestii dostarczania eksploatacyjnych materiałów. Podstawową ideą takiego sklepu jest zapewnienie odbiorcom dostęp do wszystkich niezbędnych części za pomocą lokalnych kooperantów.

Stal hardox

Autor: www.hardox.com
Źródło: www.hardox.com

W ich gestii będzie więc leżeć cięcie stali według specyfikacji, jej obróbka i zespawanie gotowego elementu. Wszyscy partnerzy powinni przechodzić systematyczne szkolenia, posiadają odpowiednie certyfikaty i dostają dostęp do potrzebnych informacji firmy Hardox. Przez to dadzą one radę sprostać każdemu zadaniu i zrobić każdą część zamienną, jaka potrzebna będzie klientowi, któremu maszyna uległa awarii.

Comments are closed.