Press "Enter" to skip to content

Blaszka Hardox – a więc, najlepsza blacha trudnościeralna na świecie

Z jakiego powodu blaszka marki Hardox jest tak mocno wyjątkowa? Jakiego typu istnieją jej alternatywy? Czy przedsiębiorstwo Hardox ma coś jeszcze do przekazania? Przeczytaj nasz artykuł!
Firma Hardox to na daną chwilkę lider na rynku blaszek trudnościeralnych.

blachy trudnościeralne

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Jak samiutka przedsiębiorstwo określa, ich wytwory nadają się nawet na najbardziej „agresywne” pola eksploatacji. Blacha Hardox posiada na konkretną chwilę poza pierwotnymi grubościami również opcje między 0,7 do nawet 160 mm.

Zaciekawił Cię ten nieszablonowy wpis? Jeśli tak, oprócz tego zerknij koniecznie na materiał, który został umieszczony w tym miejscu – on też wzbudzi twoją ciekawość!

Powstały opcje blach, o numerach: 400, 450, pięćset, pięćset pięćdziesiąt, oraz sześćset, poza tymi istnieją jeszcze wersje o nazwach: HI-TUF i Extreme. Każde z tych blaszki nadają się nawet do najbardziej ciężkich robót, oraz wystarczą na bardzo długi okres użytkowania.

mieszkanie

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Blachy trudnościeralne to nie pojedyncza alternatywa, jaką oferuje przedsiębiorstwo Hardox. W swoim asortymencie ma w posiadaniu takie rzeczy jak: pręciki okrągłe, rury Hardox 400, rury Hardox 500, oraz tak nazywane „Hardox HITEMP”. Pręciki okrągłe Hardox są zrobione z wspaniale nam poznanych blach, tyle iż w formie kręgów. Ich średnice bywają w przedziale zaczynając od 40 do siedemdziesięciu milimetrów oraz długości do 5000 milimetrów – .

Co znowu dotyczy się rurek, to bywają one odbiciem blach o tym samym numerze, z tym, że rurka (zobacz również rurki kauczukowo-silikonowe) Hardox pięćset pomimo właściwości może zostać (patrząc na opis wytwórcy): „spawana, cięta, frezowana albo wiercona przy zastosowaniu standardowych technik warsztatowych”, oraz „może zastąpić innego typu drogie kawałki eksploatacyjne wykonane z żeliwa chromowego lub napawane.” Jak zobaczyć wszystko to prowadzi do jednego – nie istnieje wspanialszej przedsiębiorstwa aniżeli firmaprzedsiębiorstwo Hardox!

Comments are closed.