Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób umeblować sypialnię w stylu glamour?

Wykonanie pokoju sypialni nigdy nie była tak prosta. Fani klimatycznych mebli, blasku i żywych kolorów będą zachwyceni! Styl glamour to nie tylko paleta fioletów i różów, można ożywić aranzację sypialni kolorami bardziej intensywnymi, ale pomyślmy o umiarze. Możemy wstawić do pokoju np. czarne łóżko, ze stalowymi poręczami oraz czarne gadżety.

sypialnia, mieszkanie
Od czego trzeba zacząć? Po pierwsze: pościel, narzuty i zasłony. Błyszczące są niesamowicie pożądane. Pościel atłasowa lub satynowa w kolorze czarnym, kości słoniowej albo we wspomnianym różu i fiolecie. Złote rzeczy także nie zaszkodzą. Dzięki mimo chodnemu towarzystwu takiej kolorystki w naszej sypialni dominować będzie zmysłowość i kokieteryjność. Kolejna kwestia: tapeta.

Tak, tak. Podobno wyszła już z mody, jednakże z barokowymi wzorami zawsze będzie elementem wyglądu glamour. Dodaje uroku i charakteru naszej sypialni. Dla jednych jest to kicz, dla innych stylu i indywidualności. Po trzecie: oświetlenie. Na przykład chromowane, czy czarne połyskujące lampy.

Zainteresował Cię ten tekst? To bardzo dobrze, ponieważ również ta oryginalna strona www (https://emmi.pl/) zafascynuje Cię zupełnie, zatem sprawdź to!

Im więcej bogactwa, tym lepiej. Na tle bardziej delikatnych barw, będą fajnym akcentem całości aranżacji. Jeśli kochacie dużo światła warto postawić do sypialni lustro.

stylowa i elegancka sypialnia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Najczęściej dekoratorzy wnętrz zamieszczają je nad łóżkiem, ale można również postawić je tak, aby nie był to tylko i wyłącznie przedmiot dekoracyjny, ale także praktyczny.

Elegancja i zmysłowość – to cechy odróżniające aranżację w stylu glamour. Szukasz fajnych inspiracji? Może chcesz urządzić sypialnię w stylu romantycznym? Zajrzyj na:

Comments are closed.