Press "Enter" to skip to content

Czemu rolety są tak popularne wśród klientów, czym się charakteryzują fotorolety.

Rolety są bardzo popularnym sposobem na zasłonięcie okien, coraz większa ilość kupujących dostrzega ich plusy i je montuje u siebie w mieszkaniach. Sama konstrukcja rolet jest bardzo prosta, gdyż złożone są z rolki, nawiniętego na nią kawałka tkaniny w odpowiednim rozmiarze oraz prowadnic.

Muffiny, babeczki

Autor: Słodki Muffin
Źródło: abcslubu.pl
Za pomocą wytrzymałych łańcuszków można kręcić rolką, a co za tym idzie zwijać lub odwijać (szczegółyo tym- www.lamalama.pl)materiał. Rolety – sprawdź informacje na stronie – z nadrukiem są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Przede wszystkim montuje się je tylko jeden raz, a później bezproblemowo funkcjonują nawet kilkadziesiąt lat. Za ich pomocą można wygodnie kontrolować ilość wpadającego światła słonecznego, należy jedynie odpowiednio ustawić materiał na oknie. Dostępne są w dużej liczbie rodzajów, różniących się między innymi rodzajem użytej tkaniny, dzięki czemu można je dostosować do stylistyki wnętrza – tu.
mieszkanie - migawka

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Istotną cechą rolet jest to, że są bardzo eleganckie. W sklepach najczęściej dostaje się do wyboru kilkadziesiąt różnych kolorów i wzorów, a ostatnio coraz popularniejsze stają się fotorolety. Używane są w nich identyczne materiały, jak w przypadku klasycznych rolet, ale ich ogromnym plusem jest to, że można na nich wydrukować w zasadzie wszystko, co się będzie chciało – .

Takie fotorolety są trochę droższe od zwykłych, lecz różnice zbyt duże nie są, a możliwość wybrania sobie własnego wzoru zachęca coraz większą liczbę klientów. Podczas wyboru rolety należy zwrócić uwagę na rodzaj materiału, ponieważ niektóre z nich będą przepuszczać światło, a inne całkiem go zatrzymają.

Comments are closed.