Press "Enter" to skip to content

Kierujesz tirem? Znajdź odpowiedni warsztat naprawczy

praca kierowcy do najlżejszych nie należy. Sporo godzin za kółkiem kierownicy, w kompletnym skupieniu, nuda autostrad, krótkie noce. Tym bardziej ciężki jest zawód kierowcy tira, bowiem do tych wszystkich kłopotów dochodzi także talent do manewrowania wielkim pojazdem, a także obawa o przewożony towar.

podróż

Autor: DiamondBack Truck Covers
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, taki wehikuł niekiedy zepsuje się na drodze. Co wówczas począć?
Całe szczęście na obszarze Polski jest wiele miejsc, które proponują mobilny serwis tir również wchodzi w ich usługi. Jeśli kiedykolwiek w czasie drogi jako kierowca tej maszyny zauważysz choćby niewielką awarię, która utrudni ci dalszą drogę, musisz zadzwonić po serwis (najnowszy wpis). naprawa samochodów ciężarowych różni się od tych osobowych w licznych, kluczowych kwestiach. Przede wszystkim, jeżeli nagle twój pojazd nie będzie chciał działać na środku drogi, zwyczajna laweta cię nie uratuje, musisz wówczas zadzwonić po mobilny serwis tir obsługujący.

Dzwonisz do centrali, określasz rodzaj usterki, stan pojazdu, a także to, czy jest zdolny do przemieszczania się. Telefoniści jak najszybciej wysyłają do ciebie odsiecz, w razie potrzeby wyposażoną także w odpowiednia lawetę dla ciężkich pojazdów.

Bez zwłoki zobacz artykuł w serwisie prezentującym pokrewne informacje. Są tak samo fascynujące, gdyż dotyczą tego samego zagadnienia.

Przed każdą długą trasą, warto wykonać przegląd a także zdobyć telefon do mobilnego serwisu naprawczego. Istnieje wiele firm, które działają na obszarze całej Europy, dlatego należy głównie do nich się zgłaszać, jeśli podróżujemy poza terenem Polski. Naprawa samochodów ciężarowych do tanich nie należy, dlatego też warto profilaktycznie sprawdzać Auto co jakiś czas .

Jeśli jesteś kierowcą tira, z pewnością każdego roku przemierzasz setki kilometrów.

Praca ta jest bardzo stresująca, dlatego nie ma powodu aby dokładać sobie problemów. Przed trasą sporządź dokładny przegląd pojazdu a także zapisz sobie telefon do mobilnego serwisu ciężarówek, działającego także poza Polską.

Comments are closed.