Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób bez zbytnich kosztów jak też wygodnie urządzić niewielką toaletę?

Nieduża umywalnia nie musi być ambarasem w czasie aranżacji wnętrz. Co wskazane jest wiedzieć, zastanawiając się w jaki sposób wyposażyć małą łazienkę?
Jakie wybrać wyposażenie umywalni? Jakim sposobem w niedużej łazience rozmieścić umywalkę, sedes jak też prysznic? Nieduża łazienka wymaga dobrego projektu.

O ile rezydujemy w domku prócz wspólnej rodzinnej łazienki, pomieszczonej z reguły blisko alkowy, potrzebne jest WC w części dziennej. Jednakże jeszcze odpowiedniej, jeśli będzie to niewielka umywalnia, w której zmieści się także prysznic, półeczka na utensylia toaletowe jak też miejsce na zostawienie odzień w czasie kąpieli. Malutka łazienka może być dla gości. Malutka łazienka jeżeli mieszkamy w domku na parterze w dziennej strefie nie jedynie zastąpi WC, ale również rozwiąże kłopot porannych kolejek w dużej rodzinie, zaś w razie potrzeby będzie łazienką gościnną. Toaleta umieszczona blisko wejścia będzie komfortowa w przeciągu dnia: możesz tam wziąć prędki prysznic po powrocie z pracy albo po koszeniu trawy. Jeśli rodzinna umywalnia jest zbyt mała, ażeby oprócz wanny zmieścić tam prysznic (czytaj resztę pod adresem) możemy umiejscowić malutką toaletę w strefie nocnej domku – przy gościnnej sypialni czy przy pokoikach maluchów.
Przyjaciółka poduszka

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Jakie wyposażenie łazienki? W niedużej toalecie prysznic (plytki-lazienki.pl) umieszczamy w rogu wnętrza, zaś jeśli toaleta jest wąska lub ma wnękę – pomiędzy dwiema ścianami. Prysznic z odpływową kratką w posadzce.
Projekt minimum to wolne miejsce o wymiarach 70 x 70 cm, prysznic zawieszony na ścianie a także odpływowa kratka w podłodze z właściwym spadkiem. Na okres kąpieli osłaniamy owo miejsce zazdrostką. Cermag Wrocław firma Cermag Wrocław jest to miejsce w jakim nabędziesz wszelkie niezbędne akcesoria.

Comments are closed.