Press "Enter" to skip to content

Jacuzzi z opcją masażera. Czy to relaks w domowej łazience czy zbyt duży koszt?

Dużo osób myśląc o perfekcyjnej domowej łazience zwykle myśli o niej jak o małym salonie SPA. Ale wstawienie relaksującego jacuzzi nie zawsze jest do wykonania – czasami przez wzgląd na wielkość łazienki, czasami na jej układ.

Wanna z hydromasażem

Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions
Bywa, iż od kupna odwodzą nas koszty lub perspektywa czyszczenia (rekomendujemy ofertę na sito obrotowe) dysz za każdym razem.
Od zawsze wiadomo, iż kąpiele dają ukojenie ciału i pozwalają się zrelaksować po długim dniu, szczególnie kiedy myślimy o jacuzzi. Rozważając zakup wanny z hydromasażem pamiętajmy o tym, iż zakup nie zwróci się szybko i że potrzeba na nią całkiem sporo wolnego miejsca i że potrzeba czasu na w pełni jej wykorzystanie. Ale pomyślmy także o tym, jak wspaniałą rzeczą jest relaks w jacuzzi z aromatycznymi olejkami w towarzystwie świec i przyjemnej muzyki. Wanny z hydromasażem są cenione bo tego typu kąpiel pobudza i dodaje energii oraz pozwala przez długie lata zachować dobrą formę i młodość- doskonałe jacuzzi. Wpływa również korzystnie na skórę, likwiduje znużenie, a przez to odpręża, zapewniając dobry sen. Masaż strumieniem wody łagodzi także bóle stawowe i ból głowy, koi napięte mięśnie, zwłaszcza po wysiłku fizycznym. Kąpiele z użyciem tego typu wanny mają działanie terapeutyczne, a przy tym mogą też pomagać kształtować sylwetkę. Plus jest taki, że kąpiele takie poleca się wszystkim – bez ograniczeń wiekowych.

Jednakże jest również opcja zamontowania panelu biczy wodnych w normalnej kabinie prysznicowej – na ścianie lub w rogu, lecz kabina powinna być szczelna. Może być dobre rozwiązanie w łazienkach, w jakich nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni.

Comments are closed.