Press "Enter" to skip to content

Jakie inwestycje najlepiej sprzedają się w stolicy Dolnego Śląska?

Obecnie najchętniej nabywane są kawalerki oraz dwupokojowe mieszkania, których powierzchnia mieści się w przedziale od 25 do 40 mkw. Kupują je zarówno inwestorzy, jak i rodzice posyłający swoje dzieci na studia.
Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław jakie oferuje ceny metra kwadratowego nie są niskie i wszystko wskazuje na to, iż taka tendencja się utrzyma.

ciasto w formie

Autor: Tim Pierce
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże nieduże mieszkania szybko się sprzedają, gdyż są dobrą inwestycją – zakup i wynajem małych mieszkań przynosi atrakcyjną stopę zwrotu. Dodatkowo do zakupu Royal nieruchomości – (domy na sprzedaż koszalin) zachęca stabilna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych, jaka nastąpiła po serii podwyżek marż i spadków dostępności. To co może zniechęcać do kupna mieszkania to z pewnością wyczerpanie puli środków finansowych z programu MdM. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania Wrocław oferuje wiele ciekawych lokalizacji, które wyróżnia dobre połączenie z centrum miasta – jestem zachwycony nowymi mieszkaniami we Wrocławiu. Najpopularniejsze rejony we Wrocławiu to od lat między innymi Gaj, Powstańców Śląskich, Legnicka, Krzyki, Sępolno. Spore znaczenie dla nabywców mieszkań we Wrocławiu z małym metrażem ma także bliskość uczelni wyższych.
porady

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli natomiast interesuje nas raczej większy metraż, a więc nowe domy na sprzedaż Wrocław także ma sporo do zaproponowania. Większość inwestycji tego rodzaju to kameralne kompleksy domków w zielonych dzielnicach Wrocławia. To atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy cenią sobie spokój. Najczęściej takie domy mają od 80 do 110 mkw, nierzadko są to moduły kondygnacyjne.

Na takiej powierzchni możemy zaaranżować salon z kominkiem, kuchnię w aneksie, wygodną sypialnię, przestrzenną łazienkę oraz pokój dziecka. Dodatkowym atutem jest antresola, która może stanowić następną sypialnię bądź pomieszczenie rekreacyjne – poznaj dodatkowe informacje. Do takiego domu najczęściej przynależy ogródek oraz miejsce postojowe w cenie nieruchomości.

Comments are closed.