Press "Enter" to skip to content

Przedsiębiorstwo Jungheinrich, a firma Linde – czyli, najwspanialsze wózki widłowe

Jakie bywają najlepsze wózeczki widłowe? Z jakich miejsc pOChodzi firma Jungheinrich – jaka jest jej historia? A przedsiębiorstwo Linde – w jakiej rzeczy się wyszczególnia? Odczytaj artykuł, a wszystkiego się dowiesz!
Firma Jungheinrich powstała 7 sierpnia 1953 roczku i założył ją Friedrich Jungheinrich.

kosmetyki

Autor: Mastercook

Początkujący oddział przedsiębiorstwa – wtedy nazywanej „H. Jungheinrich &. Co. – istniał w Niemczech jednak z biegiem latek rozrósł się niesamowicie z powodu jego twórcy, który jako początkujący stworzył elektryczny wózek czterokołowy Ameise 55 – – jungheinrich.

Spodobał Ci się przeczytany tekst? Jeśli tak, to zapewne sprosta Twoim wymaganiom również kompleksowy tekst (http://transcomp.pl/oferta/organizacja-i-bezpieczenstwo-ruchu/), który stworzyliśmy w linku poniżej.

Czas szedł do przodu, a firma rozrastała się coraz bardziej, aż zrodziły oddziały w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji a także Pacyfiku, Afryce, a także Bliskim Wschódzie. Ich wózeczki widłowe przodują na globie – bogactwo ich rodzajów i typów wykonania spowodowało, iż przedsiębiorstwo jest jedną z najlepszych na globie. Wytwarzają oni nowe wózki, których ceny bywają porównywalne do zastosowania oraz ich jakości – są one od koło 3000 złotych po koło 30000 złotówek.

Firma Linde – w czym się wyszczególnia? Pospieszamy z odpowiedzią. Otóż przedsiębiorstwo Linde, tak samo jak Jungheinrich – opiekuje się produkcją wózeczków widłowych – więcej pomocnych wskazówek.

Jeżeli w znajdującym się tu poście nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam podobny tekst.

My jednak skoncentrujemy się na produkowanych przez tą firmę częściach. Części Linde – inaczej można je nazwać: Oryginalne części zamienne Linde. Wszystkie bywają objęte gwarancją oraz atestem Linde.

Pojedynczy serwis przedsiębiorstwa gwarantuje przyjazd „wszelkich niezbędnych kawałków zamiennych”. W Polsce dostawy te są codziennie – jest nawet uruchomiona forma o nazwie „taxi”, która bywa natychmiastowa, prościutko z centrali najważniejszej.

Comments are closed.