Press "Enter" to skip to content

Fototapeta na ścianie w łazience – stosowane materiały oraz popularne motywy graficzne

Fototapeta w łazience nie budzi dzisiaj żadnego zdziwienia. Producenci fototapet już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla zdrowia, bezwonne materiały, które są wytrzymałe na wilgoć i nie tracą kolorystycznego nasycenia, dzięki czemu potrafią przetrwać w łazience długi czas.

Fototapety to oryginalny pomysł na dekorację, także w łazience. Jednak przy wyborze fototapety do łazienek powinniśmy zwrócić uwagę, aby była wytrzymała na specyficzne warunki panujące w łazience . Producenci oferują fototapety winylowe bądź pokryte cienką warstwą laminatu, którym nie zaszkodzi wilgoć i gorąca para, a ponadto mogą być delikatnie przecierane bez obawy o o to, że się zniszczą. Poza specjalnymi tworzywami, fototapety na ścianę do łazienki wyróżniają się również specyficznymi wzorami.

Jeśli zainteresował Cię zaprezentowany problem, poznaj serwis (http://www.homeandliving.pl/konfigurator/wezglowia/krok_1), gdzie odnajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoje wiadomości.

Zazwyczaj do łazienki zaleca się subtelne wzory, które sprzyjają wyczoczynkowi – głównie są to bambusy, kamienie, kwiaty bądź pozostałe motywy w delikatnych barwach, które nierzadko są dopełniane soczystą zielenią warto sprawdzić na . Właściwie wybrana fototapeta w jasnych kolorach potrafi także optycznie powiększyć małą łazienkę – stworzyć iluzję dodatkowych metrów kwadratowych za sprawą przestrzennego ujęcia.

elegancka pościel

Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
lampy

Autor: [Duncan]
Źródło: http://www.flickr.com
Tego rodzaju fototapety nierzadko stosowane są również w salonach masażu, gabinetach kosmetycznych i innych miejscach, które mają służyć zadbaniu o ciało oraz relaksowi.

Taka fototapeta w zestawieniu z nastrojowymi świeczkami, przyjemnym zapachem olejków bądź kadzidełek może wprowadzić atmosferę odprężenia.

Comments are closed.