Press "Enter" to skip to content

Jakie rodzaju meble staną się niezbędnym wyposażeniem pokoi przeznaczonych dla gości nocujących w hotelach

Wyposażanie domu sprawia wiele zadowolenia właścicielom. Jeżeli tylko mają wystarczająco dużo środków na koncie, mogą bez trudności kupować meble, które im się podobają, nawet jeśli kosztują fortunę. Im pokaźniejsza przestrzeń do umeblowania, tym więcej zachodu, ale i przyjemności. Urządzenie mieszkania według własnych pomysłów będzie stanowić źródło niepohamowanej satysfakcji, zwłaszcza jeśli zaproszeni goście pochwalą dobry gust pana i pani domu.

Bielizna hotelowa

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli meblowanie mieszkalnej przestrzeni daje tak wiele samozadowolenia, to tylko możemy sobie wyobrazić, jak bardzo pochłaniającym zajęciem staje się urządzanie wnętrz w pensjonatach. Sprawdźmy, jak z takim zadaniem radzą sobie ich właściciele.
Meble do hotelu muszą spełniać kilka kryteriów, a pierwszym z nich pozostaje cena – W trzygwiazdkowych pensjonatach zostaną postawione te najtańsze egzemplarze, a w luksusowych kompleksach hotelowych nie będzie brakować drogich i nie dla każdego osiągalnych mebli. Niezależnie od poziomu komfortu, jaki proponuje dana placówka, naprawdę ważne bywa to, aby potem sprzątacze nie mieli dużych trudności przy sprzątaniu pokoi. Drewnianych, niechlujnie pomalowanych powierzchni meblowych nikt nie będzie mógł wytrzeć do ostatniego ziarnka kurzu.
Na meble (ławy rozkładane black red white) do hotelu składają się przeróżnego rodzaju sprzęty. Najistotniejszym z nich pozostaje najprawdopodobniej łóżko. Musi być ono przede wszystkim komfortowe, a w apartamentach małżeńskich nawet podwójne. Tylko wybrane ośrodki są w stanie pozwolić sobie na taki zbytek, jakim jest łóżko wodne. Niezbędnym elementem wyposażenia jest również szafka nocna (zobacz lampki nocne kryształowe) z podwójną szufladą oraz półką na podręczne drobiazgi. W kącie pokoju najczęściej stawia się dwuskrzydłową szafę, a pod jedną ze ścian metalowy stolik z kompletem dopiero co zakupionych stołków lub wygodnych foteli. Niektórzy właściciele

meble hotelowe

Źródło: meblehotelowe.wajnert.pl

przemyślą zakup oddzielnej szafki zamykanej na klucz, która pełnić będzie rolę skrytki na cenne drobiazgi.

Na wyposażenie pensjonatów składają się oczywiście również inne rekwizyty. I w tym miejscu trudno nie wspomnieć odbiornika telewizyjnego, który dzisiaj bywa prawie tak samo ważny jak bezprzewodowy dostęp do globalnej sieci. Całości tak gościnnie urządzonego wnętrza dopełnią designerskie lampy, łatwe do odkurzania dywany, kwitnące na oknach hortensje, wyprane zasłony i nietandetne obrazki na ścianach.

Comments are closed.