Press "Enter" to skip to content

Jakie artykuły dekoracyjne upiększą Twoje mieszkanie?

Zmiany w mieszkaniu są niesamowicie inspirujące. Nie zawsze jednak oczekujemy, by wiązały się z remontową rewolucją. Jest na to rada – zamiast chwytać za pędzel, wystarczy zainwestować w dodatki.

wnętrza

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Nowe zasłony, narzuty, poszewki na poduszki, obicia i dom wygląda jak nowy! Pole do popisu mamy ogromne, albowiem długie jesienno-zimowe wieczory sprzyjają eksperymentowaniu i zabawie. Jasne kolory spowodują, że pokój wyda się większy, zaś bardziej intensywne i ciemniejsze – pomniejszą. Takie samo wrażenie uzyskamy z tkaninami we wzory. Choć zabawa z nimi to niezwykła frajda, musimy się pilnować, aby w domu nie zapanował chaos.

Jeśli mieszkanie jest w stylu rustykalnym dobrze będzie wyglądała w nim np.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć omawiane zagadnienie także pod innym kątem oraz poszukujesz analogicznych informacji, to więcej znajdziesz tutaj (http://pro-trans.wroclaw.pl/sprzedaz-materialow-do-instalacji-sanitarnych/).

krata. Kraciaste poduszki oraz pledy, w czerwonej tonacji sprawią, że w domu zapanuje świąteczny klimat. Jeśli preferujemy elegancki styl, rewelacyjnie sprawdzi się będąca zawsze na czasie biel, beże i szarości. Stonowane wnętrze możemy ocieplić świecznikami, których migoczące światło umili mieszkańcom długie mroźne wieczory. Potrzebne akcesoria znajdziemy np. e-sklepach, wystukując w wyszukiwarce słowa: wyposażenie wnętrz lub wchodząc na się, że mieszkanie bez obrazów jest niczym cudnej urody twarz bez oczu. Trafne to porównanie, gdyż wystarczy jeden obraz, by pomieszczenie nabrało innego wyrazu.

W ramach wyeksponować jesteśmy w stanie to, co nam tylko serce i dusza podpowiada.

wnętrza

Autor: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Źródło: http://www.flickr.com

Zdjęcia, rysunki dzieci, pamiątki z podróży, czy samodzielnie stworzone kolaże. Do kuchni, najlepszym wyborem okażą się zegary kuchenne – piękne i praktyczne – . Ważne, aby ich charakter pasował do klimatu mieszkania i osobowości właściciela.

Klasyczne, halogenowe, wiszące, stołowe.

Zajmujący tekst? Zatem zachęcamy Cię, byś przeczytał nowe informacje z serwisu, którą dla Ciebie opracowaliśmy. Kliknij więc w ten link.

Oświetlenie to tzw. „kropka nad i” w naszych wnętrzach. Czasem wystarczy ciekawa lampa, by pomieszczenie nabrało nowego wyrazu. Właściwie dobrane oświetlenie ”zamaskuje” niedociągnięcia domu, lub wyeksponuje ciekawe elementy, np. oryginalny obraz czy odziedziczony po dziadkach mebel.

Dlatego jeżeli mamy w planach wprowadzenie zmian, lecz nie bardzo wiemy na czym miałyby polegać, skorzystajmy z owych pomysłów, które bez wątpienia przyniosą wspaniałe wyniki naszych działań.

Comments are closed.