Press "Enter" to skip to content

Szafa ponadczasowa

Każda z kobiet ma chwile, kiedy stoi przed szafą, załamuje ręce z niemocy i zaczyna mówić do siebie: „nie mam się w co ubrać”, kiedy szafa nie świeci pustkami. A można przecież postawić na bazę, by nie mieć tego problemu.

trampki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Dżinsy to must have każdej fashionistki. Każda z nas powinna skusić się na ich zakup, ponieważ nie zawiodą nas nigdy. Są tak uniwersalne, iż pasują w większości stylizacji! Idealnie skrojone dżinsy odnajdą się w każdych okolicznościach. Razem z marynarką i szpilkami stworzą elegancki strój, z trampkami – luźną stylizację. Zgadza się, trampki to kolejny must have w każdym sezonie. Szczególnie, gdy sportowe elementy stały się tak modne! Nosimy je już nie tylko na rower. Trampki tak samo dobrze będą będą prezentowały się w towarzystwie cygaretek czy zwiewnych sukienek. Trampki klasyczne, odlotowe, trampki niskie damskie – zakładamy dziś na rower, spacer, ale również na większe przyjęcia. Ba! Orientujący się co w trawie piszczy panowie łączą trampki męskie z garniturem. Miejmy to na uwadze – trampki dodają nam lekkości, a odejmują lat!

Skórzaną kurtkę, ramoneskę pokochała większość kobiet. „Skórę” można zestawiać dla bardziej drapieżnego looku z letnimi sukienkami, a nawet koronkami. Godny uwagi efekt otrzymamy, zestawiając ją wraz z ołówkową spódnicą i białym topem – idealną bazą do wszelakich stylizacji. Jej drapieżny charakter zrównoważą apaszki w pastelowych kolorach. Jeśli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, wystarczy zestawić skórę z dopasowanymi dżinsami, topem z sieciówki oraz botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Uzupełnieniem mogą być naszyjniki, wisiory lub torebki.

Do niedawna zwracano uwagę na to, że trampki są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe powinny zaś wybierać bardziej „stonowane”obuwie. To już przeszłość, ponieważ obecnie styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse.

Jeśli zaprezentowany tekst zabrał Cię w nieznany rejon wiedzy, to dobrze się składa, gdyż możesz poznać pozostałe informacje tutaj (https://kratkiraczak.pl/vendorio-80×90-kratki-wentylacyjne-drzwiowe-wyprzedaz.html) – wejdź na ten link oraz zobacz więcej.

Nasz styl ma odzwierciedlać naszego ducha, nie wiek.
W dzisiejszych czasach trampki czy skórzana kurtka zyskały miano klasyków i jesteśmy przekonani, że sytuacja ta szybko nie ulegnie zmianie.

Comments are closed.