Press "Enter" to skip to content

O tym, jak ważne są priorytety w naszym życiu. Każdy z nas ma pewną hierarchię takich najbardziej istotnych życiowych wartości

Jakby się tak zastanowić, to wszędzie istnieje pewna hierarchia, jest pewien porządek celów i zadań, dany porządek powinności i najistotniejszych naszych spraw. Każdy tak ma,nie wyłączając nikogo. Maja tak osoby, które wzdrygają się na samą myśl o jakimś uporządkowaniu ich życia, mają nawet tak artyści, choć często sprawiają wrażenie ludzi, którzy nie są zorganizowani. To mit, gdyż przykładowo artysta tworzy w pewnych ramach, których się trzyma. Nie licząc eksperymentów literackich, to przykładowo każdy pisarz musi potrafić trzymać się pewnej, założonej formy, tak aby jego dzieło było jak najbardziej atrakcyjne do czytania. Podobnie jest z innymi, bardziej przyziemnymi sprawami.

domy

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Jakby tak wymienić nasze priorytety to dla większości osób najważniejsze jest rodzina, zdrowie i pieniądze. Czy w takiej kolejności tego nie da się określić jednoznacznie, bo w tym przypadku nie powinno być kolejności, każda z tych dziedzin może zająć pierwszą pozycję. Rodzina jest potrzebna, by zbudować coś trwałego, by mieć osobę która jest nam bliska, którą kochamy, która zawsze nas wesprze. Ciekawie jak razem buduje się życie.

Do tego konieczne jest zdrowie. Właściwie, to jego brak może popsuć wszystko, tak że nie zostanie nam nic innego, prócz walki o zminimalizowanie choroby, cierpienia. A przecież nie powinniśmy tracić życia na choroby. Czasem niestety nie da się i nie mamy żadnego na to wpływu, tak więc zdrowie to rzecz niezwykle ważna. No i pieniądze, choć wielu z nas się do tego nie przyznaje, albo nie mówi o tym, jakby to było jasne. No bo jak można ułożyć sobie życie, jak nie mając pieniędzy. Jak dbać o zdrowie, o rodzinę, jak stworzyć piękny dom i wnętrze, w którym zamieszka nasza rodzina. Na pewno w czasie budowy przydadzą się różnego rodzaju narzędzia, jak przykładowo – klucze pneumatyczne.

To niestety ciężkie do realizacji, dlatego tak istotna jest także ta opcja.

Zaintrygowały Cię informacje balustrady wrocław zaprezentowane w naszym artykule? Bardzo przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą kolejnymi wątkami. Czekamy na opinię!

Oczywiście, do listy rzeczy najważniejszych należy zaliczyć jeszcze dużo innych opcji, ale wydaje się, że ta hierarchia jest istotna dla większości z nas. Nawet, gdy wzdrygamy się przed tym to przychodzi taki moment w życiu, że faktycznie doceniamy te wartości. Dojrzewamy do nich, a później osiągamy taki wiek, że są dla nas naturalne. Akcesoria niezbędne w każdym mieszkaniu: w tym odnośniku.

Comments are closed.