Press "Enter" to skip to content

Krzyki – niezwykle popularna lokalizacja wśród nabywców nieruchomości

Krzyki są jedną z najczęściej wskazywanych stref przez osoby zainteresowane nowym lokum. Co może na to wpływać?
Jeżeli rozchodzi się o mieszkania Krzyki Wrocław, jakie oferuje to z analiz rynku wynika, że za metr kwadratowy mieszkania w tej dzielnicy klienci muszą zapłacić od około.

Optycznie powiększona łazienka

Autor: Soudal
Źródło: Soudal
5,5 do nawet 6,5 tys. zł. Co prawda, w innych lokalizacjach można znaleźć tańsze oferty, pomimo to chętnych do osiedlenia się na Krzykach nie brakuje. Prawie połowa klientów z Wrocławia wskazuje, że jest zainteresowana tą lokalizacją. Duże znaczenie może mieć tutaj spora ilość zielonych terenów, a jednocześnie dobre połączenie z centrum miasta (z pętli na Krzykach wyjeżdża wiele autobusów i tramwajów). Poza tym, zróżnicowanie tej strefy jest ogromne – powstają tu nowe bloki, jak i można okazyjnie kupić kawalerkę bądź większe lokum remontu. Krzyki zajmują niemal 55 km kwadratowych powierzchni, a więc można wybrać lokalizację bliżej śródmieścia, jak i bardziej w stronę Bielan. Nie bez znaczenie jest również rozwój Krzyków – na południu jest obwodnica, dzięki której stosunkowo szybko można dojechać na Nowy Dwór, lotnisko bądź stadion. Niedaleko jest również kompleks handlowy – galeria (zapraszamy serdecznie) Aleja Bielany, restauracje, markety budowlane i wiele innych. Klienci cenią sobie kameralność Krzyków, ale jednocześnie zwracają uwagę na zapewnienie towarów i usług.
mieszkania krzyki wrocław

Autor: Pracownia Projektowa ArC2
Statystyki udowadniają, iż w takiej kwestii jak mieszkania Wrocław kupno najbardziej opłacalny będzie rynek wtórny na Krzykach. Tego rodzaju nieruchomość można nabyć już za trochę ponad 4 tys. zł za metr kwadratowy.

W tej sytuacji musimy jednak wziąć pod uwagę ewentualne koszty remontu. Jeżeli chodzi o Wrocław tanie mieszkania odnajdziemy także na Psim Polu, jednak ta lokalizacja z pewnością już nie jest tak atrakcyjna z powodu słabszych połączeń komunikacyjnych.

Comments are closed.