Press "Enter" to skip to content

Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Zobacz więcej w poniższym artykule!

Przyjaciółka poprosiła mnie ostatnio o radę. Dziś po obudzeniu i stwierdziłam, że mam pomysł na przestrzeń pod schodami w jej domu i od razu jej to oznajmiłam. Umówiłyśmy się w sobotę i mamy zamiar ostro pracować. Problem, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami jest bardzo trudnym tematem. Z jakiego powodu?

Schody drewniane

Autor: www.zlem.pl
Źródło: www.zlem.pl
Zacznijmy przykładowo od kwestii, że nie posiada ona w żadnym względzie jakichś standardowych wymiarów. Ma także długi skos, który kończy się na podłodze. Z tego powodów niełatwo jest kupić jakiś optymalny pomysł, który pozwoli ją wykorzystać. Moi rodzice np. na szczęście taką przestrzeń mają w piwnicy, i urządzono tam schowek na przyrządy ogrodnicze. Zdecydowanie trudniej jest, kiedy szukamy pomysł na wnętrze pod schodami które jest w mieszkaniu. Kasi akurat powiedziałam, by pod schodami urządziła sobie miejsce na przetwory – warte przeczytania.

Artykuł, który teraz czytasz jest pełen absorbujących wiadomości, jednak ponadto zweryfikuj informacje omawiające analogiczną kwestię tu.

Schody w domu

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Stwierdziłam, że w tym celu powinna skontaktować się z fachowcem, który idealnie zabuduje tą przestrzeń szafkami i szufladkami. We dwie mamy przemyśleć w weekend, w jaki sposób zaaranżujemy tą przestrzeń, w mądry sposób rozmieszczając półki i szufladki. Moja przyjaciółka rok rocznie wraz z mamą robi ogrom smacznych przetworów domowych. Chcemy również wkomponować w tą przestrzeń zamrażalnik – na domowe wędliny, które z uporem maniaka robią nasi ojcowie. Drzwiczki mają być z drewna – Kasia marzy o orzechowych. Są niezwykle trwałe i ślicznie się prezentują.

Oczywiście, taką przestrzeń można zrobić zupełnie inaczej. Dużo ciekawych propozycji znajdziesz na stronie: . Polecamy lekturę i powodzenia!

Comments are closed.