Press "Enter" to skip to content

Odkrywcza metoda nakładania wzorów

Zręczność, artyzm bądź technologia. To wszystko może dotyczyć pięknych malunków, także w trudno dostępnych przedmiotach. Z pewnością każdy z nas widział pojazdy lub motocykle, jakie zwróciły naszą uwagę nie marką, lecz fenomenalnymi wzorami na maskach czy drzwiach.

kolory

Autor: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Źródło: http://www.flickr.com
Hydrografika to sposób nanoszenia wzorów nawet na wymyślne obiekty. Można powiedzieć, że jest to przebieg malowania obiektów za sprawą jak sama nazwa uwypukla wody i grafiki. Przed nałożeniem wzoru trzeba pomalować przedmiot lakierem z kolorem, jaki będzie stanowił bazę, a po nałożeniu folii do hydrografiki pomalować wszystko lakierem bezbarwnym, by ochronić wzór przed zniszczeniem.

Zobacz, co posiada praktyczna strona (https://plytki-lazienki.pl/p/282/1873/radaway-modo-ii-kabina-walk-in-140×205-przejrzyste-352144-01-01n-radaway-modo-kabiny-radaway.html), którą zauważyłeś. Dane, które są na niej zawarte, będą niezaprzeczalnie wartościowe – kliknij zatem tu!

Do stworzenia wzoru metodą hydrografiki konieczna jest woda o temperaturze 30 stopni, więc warto kupić szczególną wannę do hydrografiki, jaka utrzymuje temperaturę wody. Konieczna będzie folia ze wzorami, jakie można nabyć na Polskim rynku czy złożyć zamówienie z własnym wzorem. A też aktywator nanoszony na obiekt pistoletem lakierniczym lub można także kupić aktywator w sprayu i zmywarka przemysłowa bądź szlauf. Należy także posiadać kolorowy lakier (zobacz lakier do mebli) jako spodnią warstwę oraz lakier bezbarwny na rzecz z mocnienia wzoru i przed potencjalnym uszkodzeniu.

lakiery

Autor: Sigma Coatings
Źródło: www.sigmacoatings.com.pl
Niezbędnie również należy naszykować cały przedmiot zanim naniesiemy podkład poprzez zmatowanie całkowitej powierzchni tego obiektu, jak również jej odtłuszczeniu. Ażeby nabyć wiedzy oraz umiejętności wskazane jest po pierwsze pod okiem fachowca przejść trening hydrografiki. Hydrografika to dosyć nowatorska metoda nakładania przeróżnych wzorów, jednak nie brakuje ekspertów w tej sferze. Rozmaite przedsiębiorstwa czy też organizację zajmujące się hydrografikom wykonywają kursy praktyczne oraz teoretyczne – oferta na . Dzięki temu szkoleniu uzyskasz zdolności, które można wykorzystywać w pracy albo w zaciszu domowym.

Comments are closed.