Press "Enter" to skip to content

Najczęściej spotykany asortyment w firmach zajmujących się handlem artykułami stalowymi.

Firmy które handlują stalą oferują ogromne zróżnicowanie produktów. Przede wszystkim ich oferta będzie obejmować typowe asortymenty, to znaczy kształtowniki, rury i blachy, lecz w razie potrzeby można także zamówić coś mniej typowego. Rzecz jasna na takie zamówienia będzie trzeba jakiś czas poczekać, bo muszą być one wykonane przez hutę a później dowiezione do klienta, a oprócz tego ich koszt również zapewne będzie większy.

rury ze szwem

Autor: Armacell
Źródło: Armacell
Bardzo popularnym wśród odbiorców produktem są różne stalowe blachy. Najczęściej dostarczane są one w wielkich krążkach, które są następnie odpowiednio przygotowywane według potrzeb klientów. Niekiedy wystarczy je tylko przyciąć na właściwą długość, a niekiedy trzeba będzie wykonać formatki stalowe według dostarczonego projektu – polecana witryna. Firmy z branży stalowej najczęściej posiadają odpowiedni park maszynowy do tego typu obróbki, więc przeważnie nie mają kłopotów z wykonaniem takich zamówień. Wymagane elementy przycinane są szybko i dokładnie, dla klientów może to być dużo bardziej opłacalne wyjście, niż własnoręcznie obrabianie większych elementów.

Kolejnym rodzajem produktów oferowanych w firmach z tej branży są różne odmiany rur. Z rur bardzo intensywnie korzysta przemysł, ale bardzo często są stosowane w mieszkaniach i domach przy różnych systemach instalacji. Rury również występują w ogromnej liczbie rozmiarów i grubości, a generalnie można je podzielić na dwa podstawowe rodzaje, czyli bezszwowe i ze szwem. W obu przypadkach stosowana jest zupełnie inna technologia produkowania i będą się one znacznie różnić parametrami i zastosowaniem – .

konstrukcje ze stali

Autor: Matty Ring
Źródło: http://www.flickr.com
Rury ze szwem wykonuje się z arkuszy blachy, zwiniętej i zespawanej na całej długości, przez co mogą mieć dużą średnicę. Ich niewątpliwą zaletą będzie także cena, ale trzeba się liczyć z tym, że ich odporność na ciśnienie jest dużo niższa – polecamy te rury. Za to rury – sprawdź niskie ceny na rury konstrukcyjne: www.aner.com.pl/prod/rury-konstrukcyjne – bez szwu charakteryzują się znacznie lepszymi parametrami jeśli chodzi o wytrzymałość. Jednak ze względu na technologię wytwarzania będą one dużo więcej kosztować, niż rury ze szwem.

Zaprezentowane przez nas wątki zaintrygowały Cię tak bardzo, że czujesz chęć na więcej. Namawiamy w takim razie do świeżej witryny – po prostu naciśnij hiperłącze (https://ratkor.com/nasza-oferta/likwidacja-kretowisk).

/J]

Comments are closed.