Press "Enter" to skip to content

Fototapety, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach

Dla osób pragnących wyjątkowych doznań estetycznych, polecane są fototapety drukowane na wymiar z wybranym motywem. Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając fototapetę do domu urządzonego w stylu nowoczesnym?
Pewnego rodzaju nowością jeśli chodzi o wydruki wielkoformatowe stosowane w aranżacji pomieszczeń są fototapety 3D na ścianę.

miejsca

Autor: Rob Marquardt
Źródło: http://www.flickr.com
Przestrzenne obrazy, które mogą niejako zmylić umysł człowieka to rewelacyjny sposób na optyczne powiększenie niewielkiego wnętrza – nowoczesne fototapety 3d na ścianę. Wśród polecanych wzorów w tej kategorii znajdziemy między innymi klimatyczne uliczki, pomosty oraz mnóstwo innych krajobrazów. W formacie 3D także możemy kupić fototapety abstrakcja.

Na pewno masz ochotę odkryć dodatkowe wiadomości dotyczące tego wątku. Jeśli zainteresował Cię nasz najnowszy wpis (http://hagerhome.pl/rozwiazania-porady/modernizacja/), to poczytaj o nim na stronie pod linkiem.

Wyjątkowe grafiki z abstrakcyjnymi motywami najlepiej odnajdują się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach i przestrzeniach biurowych – sprawdź. Nierzadko wykonywanym wzorem w kategorii abstrakcja w formacie 3D jest korytarz, stwarzający wrażenie niekończącej się przestrzenii, przejścia do innego wymiaru.

Zakupy w markecie

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com
Drukarnie produkujące fototapet mogą zaproponować nie tylko szeroki wybór wzorów, ale również indywidualne dopasowanie materiałów z jakich powstanie wymarzona fototapeta. Dzięki wysokiej jakości materiałom fototapetę można zastosować także w łazience. Przy zastosowaniu papieru o szczególnych właściwościach oraz wybraniu właściwej techniki montażu fototapety, taka aranżacja będzie odporna na wilgoć oraz przetrwa długi czas.

Dodatkowo, już położoną fototapetę na ścianę można pokryć dodatkową warstwą preparatu ochronnego, przez co będzie ona również udodporniona na mechaniczne uszkodzenia.

Czy zainteresował Cię nasz artykuł? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to idź dalej drzwi warszawa i przeczytaj tam nowe frapujące wpisy. Nie ociągaj się!

/J]

Comments are closed.