Press "Enter" to skip to content

Najlepsze lalki na prezent dla dziewcząt?

Wiosna to czas, kiedy jesteśmy znacznie częściej zapraszani na różnego rodzaju celebracje, zwłaszcza na otwartym powietrzu. W tym wypadku przeważnie należy coś ze sobą zabrać, jakiś drobny prezent dla gospodarza. Co uczynić jednak, kiedy jesteśmy zaproszeni na urodziny małej solenizantki, córki naszej przyjaciółki? W tym wypadku, w zależności od wieku, warto zakupić lalkę Barbie (dla starszej) lub Furby – dla najmłodszej osoby. Jednak gdzie odszukamy tego rodzaju produkty?

lalka barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszym miejscem, do którego udamy się, będzie zapewne butik z zabawkami. Odnajdziemy w nim zapewne każdego rodzaju rodzaje Barbie – od klasycznej, z włosami blond, po model ciemnoskórej dziewczyny. Z Furby też nie będziemy mieć kłopotu, przecież jest to niezwykle popularna maskotka. Zawsze możemy tam zapytać sprzedawcę o radę, doradzi nam on, w którym przedziale wiekowym odpowiedniejszy będzie konkretny egzemplarz. Gdyż pracują tam przeważnie osoby znające się na swoim zawodzie, umiejące udzielić konkretnych odpowiedzi. Jednak sklepy tego rodzaju, szczególnie te mieszczące się w dużych galeriach handlowych, zazwyczaj są bardzo kosztowne, bowiem marże określane przez właścicieli uwarunkowane są znacznymi czynszem za dzierżawę lokalu. Jednak jeśli robimy zakupy na ostatnią chwilę, musimy się pogodzić z dużym wydatkiem. Jeżeli posiadamy nieco więcej czasu, gdyż nasz zakup planujemy z wyprzedzeniem, dobrze zajrzeć do internetu w poszukiwaniu najlepszych okazji. Znajdziemy tutaj cały przekrój różnego typu lalek Barbie, z całymi zestawami ubrań, nawet z samochodem. Tak samo będzie z Furby – nie ma koloru, w którym nie występuje ta maskotka, a którego nie znajdziemy w sieci. Możemy poszukać na aukcjach internetowych lub stronach producentów. Jednak miejmy na uwadze, że niektórzy sprzedawcy bywają nieuczciwi, dlatego też mogą usiłować sprzedać nam nieoryginalny artykuł.

Zabawka Furby

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego warto uważnie czytać opisy wszelkich produktów, aby się nie okazało przy dostawie, że nasza lalka Barbie nie jest autentyczna – a dzieci na pewno potrafią to rozpoznać. Nie ma właściwszego upominku dla niewielkiej solenizantki niż ulubiona lalka z odpowiednim kompletem garderoby, czy dla malutkiego berbecia maskotka Furby w ulubionym odcieniu.

Kliknij ten link – ta wskazówka z serwisu ujawni całkowicie nową dawkę materiałów na temat, który może wydać Ci się godny zainteresowania.

Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, jednak jeżeli pragniemy zakupić tanio przedmiot, trzeba posiłkować się internetem. Chyba, że robimy sprawunki z dnia na dzień, wtenczas pozostaje nam wyłącznie galeria miejska.

Comments are closed.