Press "Enter" to skip to content

Masa bitumiczna – kilka zdań o tym, co w ogóle dobrze jest na jej temat wiedzieć?

Do tworzenia izolacji w trakcie budowy albo remontu stosuje się bardzo wiele przeróżnych preparatów oraz materiałów, adekwatnych dokładnie do tego co potrzeba albo na co jest stać osobę, która zleciła budowlańcom zadanie.

rynek

Autor: USGS Unmanned Aircraft Systems
Źródło: http://www.flickr.com
My dzisiaj po opowiadamy o pewnym konkretnym preparacie, który to wbrew wszelkim pozorom występuje w różnych odmianach, oraz w różnych pojemnościach, w uzależnieniu od tego, jak sporo go mamy możliwość potrzebować.
zamówienia

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Naszym dzisiejszym tematem jest pewien specyficzny typ masy, przezywany masą bitumiczną. Takiego rodzaju masa bitumiczna jak widać po samym wstępie, bywa stosowana przy przeróżnego rodzaju izolacjach – w uzależnieniu od firmy i już określonego przeznaczenia, jedno wiaderko tej konkretnej masy może mieć bardzo różne pojemności i zastosowania, nie napomykając już o samej cenie, której to rozstrzał przez te elementy bywa dość spory. Dobrze jest mieć świadomość, że istnieją masy bitumiczne gruntujące, standardowo izolacyjne budowlane, czy nawet masy bitumiczne szpachlowe oraz kilka innych. W zależności od wybranego typu i potrzebnej nam ilości możemy zapłacić tak naprawdę od około 20 złotych za całkowicie podstawowy typ tej masy, do nawet okolicy 180 złotych za jej wersję gruntową. Warto wiedzieć, że tego typu masa zwykle ukazuje się w większych ilościach i w dwóch postaciach – typowej masy, a także wersji bardziej płynnej.

Ciekawi Cię ta kwestia? Kliknij ten link oraz sprawdź, jak podchodzi do tego tematu inny autor w treści (http://www.maragency.pl/kategoria/oczyszczalnie/variocomp-d-(komunalne)/4) swojego wpisu!

Dlatego na próżno poszukiwać wiaderka o pojemności jednego czy dwóch litrów/kilogramów.

Zwykle zaczynają się one od okolicy 5 do nawet 10 litrów w opcji bardziej płynnej, w czasie kiedy wersje „mas” ukazują się w opcjach zaledwie cztery i pół kilogramów do nawet i wiader mających 20 kilogramów.

Comments are closed.