Press "Enter" to skip to content

Gorsety i paski pod rozmiar

Kobiety stosują, od najdawniejszych czasów, mnóstwo zabiegów, które mają sprawić że będą czuć się ponętniej, pewniej, czasem frywolnie. W dyskusjach na temat eksponowania i wyszczuplania sylwetki kobiet dyskutują przedstawiciele obojga płci.
Każda kobieta chce się podobać. Sposób prezentowania siebie, markowość ubrań, kwestia odsłaniania walorów – tym różnią się od siebie. Podobnie u mężczyzn – każdy człowiek określa ubiorem własne normy.

Kusząca bielizna, prześwitujące bluzki, czy półbiustonosze są domeną pań pewnych siebie, niebojących się pokazywać (topowe produkty). Takie rozwiązania są silnie akcentowane u pań nieobdarowanych hojnie większymi krągłościami. Szczególnie widać to u praktykujących noszenie półbiustonoszy, które odsłaniają większą część piersi niż szerokie dekolty. Złośliwi określają półbiustonosze komponentem szaf i półek asystentek.

Zostając przy podkreślania, ale już całej talii – dużo plusów w tym zakresie mają gorsety. Dla wysmuklenia kobiety sięgają po rozmaite „odchudzacze” z garderoby jak pasy wyszczuplające, czy obcisłe koszulki polo (przejdź na stronę sklepu). Same gorsety to kawał historii mody. Noszone przez wysoko urodzone damy dworów od średniowiecza dziś praktykowane są bez żadnych uprzedzeń. Gorset uwydatni figurę każdej kobiety. Wystarczy zaakcentowanie specjalnego kroju jaki cechuje gorsety, czyli wcięcie między biodrami a biustem. Dzisiejsze oferty nie zaspokoją pań pojedynczym modelem gorsetu. Twórcy tej kobiecej części wystroju przygotowali odpowiednie zamienniki: wyszczuplające, z metalowymi fiszbinami, modelujące, vintage, są także erotyczne.

Spodobał Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to z pewnością sprawi Ci radość informacja, że podobny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link skutki nieprawidłowego żywienia psa.

Wybór pod wszelkie warunki jakie klientki sobie życzą.

Kluczowe okazuje się dokładne dopasowanie gorsetu czy odważnej bielizny pod rozmiar. Ileż to razy zdarza się, że zauroczona „idealnym” egzemplarzem dziewczyna zakupi go wiedząc, że jest nieznacznie za duży lub zbyt obcisły. Owe „za” lub „zbyt” często powoduje fatalne czucie co i tak – wcześniej czy później – sprawi, że odłożymy na półkę „niewypał”: sukienkę czy gorset. Ceny półbiustonoszy i gorsetów są bardzo podobne. Za oba zapłacimy w okolicy stu złotych, z niewielkimi odchyleniami w obie strony.

Uwaga! Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejny tekst – a tam istotna treść (http://www.wygodnie.com/) na ten temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy miłej lektury.

Comments are closed.