Press "Enter" to skip to content

Tworzenie w systemie Porotherm

W konfrontacji z standardowymi cegłami i pustakami ceramicznymi budowanie murów w systemie Porotherm nie tylko nie wymaga od murarza żadnych nowych umiejętności, ale znacznie tę robotę upraszcza. Przy wznoszeniu jednowarstwowych murów w systemie Porotherm, podobnie jak w pozostałych technikach, obowiązują rzeczowe wskazówki montażowe. Ich przestrzeganie zapewnia gwarancję spożytkowania wszelkich atutów tej techniki, w tym wydajnego i prędkiego wykonawstwa.

system Porotherm

Źródło: www.Wienerberger.pl

Wykonując ścianę systemem Porotherm, przygotujmy się, że murować będziemy z detali większych aniżeli pustaki szablonowe, co zezwoli na trochę szybsze ukończenie danego obszaru robót. Ułatwieniem w stosunku do murowania z pustaków tradycyjnych jest to, że systemy Porotherm nie wymagają aplikowania zaprawy w spoinach pionowych, dzięki wspaniałemu połączeniu na pióro i wpust (Porotherm Dryfix). Opcja systemu Porotherm to rozważny kompromis między wartościami budowy a zdrowym i odpornym gniazdkiem na pokolenia. To pewny towar najwyższej jakości, który dzięki idealnym parametrom fizycznym daje niskie koszty utrzymania budynku.

Wyrób ceramiczny w systemie Porotherm ma zasłużoną opinię artykułu trwałego, wytrzymałego na okoliczności zewnętrzne i bezpiecznego dla nabywców.

Czy pewne komentarze o nas tego artykułu Cię zainteresowały? Zatem będzie nam niezwykle przyjemnie, jeżeli dodasz do nich również swoje oceny.

Wszystko to czyni, że budowle zrealizowane przez system Porotherm utrzymują znaczną cenę na rynku nieruchomości i cieszą się znacznym ciekawością kupujących (opinie użytkowników). Wybierając wyroby Porotherm, odbieramy nie wyłącznie budulec na ściany, ale szyk kompletnie ze sobą zgodnych produktów, które gwarantują zbudowanie i wykończenie budynku od piwnicy aż po strych.

Nie poddawaj się – kontynuuj oglądanie interesujących Cię wątków. Wyszukasz ich stosunkowo wiele na naszej kolejnej stronie. Zachęcamy!

System Porotherm jest ognioodporny i spełnia w tym aspekcie ścisłe wymagania. W zetknięciu z płomieniem jest kompletnie nietoksyczna, nie wysyła żadnych złych dla człowieka substancji. Pomimo zaawansowanej technologii sporządzania, detale ceramiczne systemu Porotherm nieprzerwanie wytwarzane są z prawdziwych tworzyw. Zasadniczym szczegółem ceramiki budowlanej stanowi glina, wskutek czego dachówki, cegły i pustaki są półproduktami ekologicznymi i przychylnymi w zastosowaniu dla ludzi.

Comments are closed.