Press "Enter" to skip to content

Jak dobrać właściwy podkład – odwieczne pytanie, na które wciąż szuka się odpowiedzi

Śledząc aktualne trendy możemy zauważyć jeden niezwykle wybijający się trend – jest nim uwielbienie piękna – nie chodzi to tylko o modę, mamy przede wszystkim na uwadze dbanie, czasem przesadne o urodę, o którą troszczą się dziś już nie tylko kobiety, ale i panowie.
W sieci wiele jest portali, na których możemy poczytać o wskazówkach tyczących się właściwej pielęgnacji naszej cery – jest także wiele programów telewizyjnych, które traktują o tematyce urodowej – nierzadko można dowiedzieć się naprawdę wielu ciekawych porad.

przemysł

Autor: Dominic Zaidan
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie bardzo modne również są książki będące zbiorami wskazówek na temat troski o urodę – zarówno tych traktujących o pielęgnacji jak i tych o make up’ie – a na pewno wiele z nas pragnęłaby umieć robić go tak jak profesjonaliści. Od czego zatem wypada zacząć naszą przygodę z makijażem? Ano, prócz odpowiedniego kremu, który stanowiłby bazę pod nasz makijaż, kluczowym krokiem jest dobór odpowiedniego podkładu – i tu właśnie rozpoczynają się schodach (zobacz przenieś mnie do strony), ponieważ mnóstwo kobiet ma z tym problem i nie umie dobrać fluidu do swojej cery – a źle dobrany makijaż to spory błąd, który na pewno nie poprawi naszego wyglądu . Jeśli podkład to jeden z najważniejszych elementów makijażu, wartałoby wybrać podkład naprawdę wysokiej jakości. Istnieją dwie tendencje – albo wybieramy kosmetyki naturalne, które obecnie są niezwykle popularne albo sięgamy po te z wyższych półek – i właśnie, przy takim wyborze, kiedy musimy wydać niemało pieniędzy, warto zweryfikować czy podkład jest wart tak dużego wydatku.

Przeglądając opinie w oczy wpada od razu sprawdzony guerlain parure gold – jest to jeden z najczęściej wybieranych podkładów, a marka zalicza się do tych naprawdę luksusowych, a przecież każda z nas marzy o odrobinie luksusu, nieprawdaż?
Troszcząc się o skórę naszej twarzy czasami warto wydać trochę więcej pieniędzy, przecież często płaci się za dobrą jakość produktu – a ta przy kosmetykach nakładanych na twarz jest bardzo ważna.

Comments are closed.