Press "Enter" to skip to content

dekoracje witryn w sklepie

Zagospodarowanie przestrzeni na wystawie sklepowej jest nie lada umiejętnością. Dobra aranżacja ekspozycji sklepowej wielokrotnie rozsądza o tym, czy odbiorca przejdzie progi danego sklepu. Unikalny, oraz ciekawy wygląd witryny jest świetną i skuteczną formą reklamy. Dekoracje witryn sklepowych to zastosowanie wiedzy psychologicznej, marketingu, reguł kompozycji plastycznych do konstruowania efektownych ekspozycji, jak i do planowania ekspozycji sklepowych, jakie gwarantują sukces handlowy, przyciągną oko konsumenta i nakłonią do dokonania zakupów.

Witryna sklepowa

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie stworzona ekspozycja sklepowa może przyczynić się do przyrostu sprzedaży. Studio FX uczyni, że zestaw towarów w oknie (www.alglas.pl/) wystawowym nie będzie przypadkowa. Specjaliści stworzą ją porządnie, wedle konkretnego, przemyślanego planu – .

Dobrze skomponowane dekoracje witryn sklepowych (wejdź tutaj) są zachęceniem do przekroczenia progu sklepu. Ustawienie towarów na wystawie pod żadnym pozorem nie może być chaotyczne. Poszczególne jej części w rozmaitym zakresie przyciągają uwagę. Środkowy punkt ekspozycji na wysokości oczu, to miejsce, gdzie spojrzenie klienta pada w pierwszej kolejności. To, czy ekspozycja pozostanie spostrzeżona, zależy od jej pozycji, asortymentu, a także od tego, w jaki sposób wyeksponowana jest propozycja. Centralnym obowiązkiem witryny jest zatrzymanie i zaciekawienie przechodnia.

Przy konstruowaniu wystaw sklepowych, studio FX będzie miało do czynienia z artykułami, jakie posiadają własny osobny kształt, barwę i fakturę. Wszystkie te składniki biorą żywy udział w kompozycji.

Niezwykle ważnym szczegółem przy konstruowaniu ekspozycji jest przeznaczenie oświetlenia.

Aranżacja naszej strony zaintrygowała Cię? A zawarte tu treści? Jeśli tak, to namawiamy do kolejnego tekstu. Tam znajduje się niezwykle ciekawostka (http://www.psycholog-wroclaw.com/).

Oświetla produkty zestawione na wystawie, dzięki czemu stają się one bardziej interesujące, aktywuje je, a również oświetla je o zmierzchu. Istotne jest, ażeby oświetlenie harmonizowało i kreowało jedną, spójną całość z wyposażeniem, także stylem.

Komponując dekoracje witryn sklepowych powinno się dobrze dobrać nasilenie, jasność, kolor, ale także rodzaj światła, które będzie oświetlać towar. Światło jest w stanie zaakcentować niektóre części wystawy, tak żeby wyglądały bardziej zachęcająco.

Comments are closed.