Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób zaplanować salon ze strefą do pracy?

Nowoczesny świat ma sporą wadę – pędzi nieubłaganie. Życie zawodowe ma różne zalety. Dobre i złe. Oc czasu do czasu skazuje nas na pracę w domu, jednakże nie traktujmy tego jak wyrocznię.

salon, wnętrze, meble

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa i tak, że to najlepsze rozwiązanie, dlatego spróbujmy zaaranżować salon, w którym przyjmiemy znajomych, ale będzie również strefą do pracy. Przecież w domu nie zawsze wypoczywamy, także miejsce do pracy musi znaleźć się w każdym domu.

Jeśli jesteście posiadaczami wielkiego mieszkania – macie szczęście. To możliwość pozwolić sobie nawet na osobny gabinet, w którym urządzicie swoje miejsce pracy. Niewiele jednak ludzi chce pozwolić sobie ten luksus, dlatego spróbujmy zaaranżować salon z kątem do pracy. Warto obmyślić o ściance dzielącej biurko silikonowe podkładki na stół reszty pokoju.

Mimo, że będziemy mieć dwa miejsca w jednym, dzięki temu rozwiązaniu nic nas nie będzie rozpraszać i uzyskamy osobne miejsce do pracy. Jak ją zrobić? Najoptymalniejszym rozwiązaniem będzie przegroda z regału na książki. Następne miejsce na domową biblioteczkę, a przy okazji odłączenie od salonu.

miejsce pracy, komputer, biurko

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Kącik z miejscem do pracy ma to do siebie, że nie musimy na bieżąco tam sprzątać. Kupa papierów, czyli tzw. artystyczny nieład jest możliwy. Niekorzystniej prezentowałoby się to gdybyśmy przecież tego kącika z miejscem do działania.
Jak zauważacie salon (stoliki metalowe) z wydzielonym miejscem do działania to same pozytywy. Jeśli szukacie pomysłów koncepcji zajrzyjcie na: rzetelne źródło

Comments are closed.