Press "Enter" to skip to content

Stal Hardox – czyli, wszystko co warto wiedzieć na tematykę wspomnianej firmy

Przeciwko pozorom firma Hardox to nie tylko blaszki trudnościeralne, o których już jakiś czas temu pisaliśmy. Z pod szyldu nazewnictwa „Hardox”, wyszły także takie rzeczy jak rurki, lemiesze, śrubki do lemieszy, czy tez sita.

Warto jednak zagłębić się mocniej w temacie Przedsiębiorstwa Hardox, gdyż można po dowiadywać się ciekawych rzeczy na temat ich alternatywy stali…

traktor

Autor: Lelou
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrze jest zauważyć, pisaliśmy już na temacik blach trudnościeralnych z pod marki Hardox. Powstało ich parę rodzajów, o numerach: czterysta, 450, 500, pięćset pięćdziesiąt, sześćset, a także wersja Extreme. Zastosowanie wspomnianych blaszek jest niewiarygodnie wszechstronne. Mają możliwość być używane między innymi w: obróbkach warsztatowych (przy okładzinach skrzyń śmieciarek, płytkach okładzinowych do nakrycie ścianek kieszeni sortownika, czy też przy chwytakach, nie napomykając już o zastosowaniu przy niszczarkach), przy budowie dróżek (stosowane przy łopatkach mieszadeł w asfaltowni, kontenerach transportowych, czy też czerpakach i koparkach i tak w dalszym ciągu), czy wewnątrz kamieniołomach oraz kopalniach, a także pamiętajmy o przemyśle (kliknij diagnostyka silnika elektrycznego w www.grupapartner.pl!) drzewnym, w którym są one stosowane do cząstek oraz podzespołów do maszynek typu: zrywkowych, przeznaczonych do ścinania, tartacznych, oraz przeznaczonych do transportu. Jeżeli chodzi o obrabianie wspomnianej stali, to można ją ciąć: laserem, plazmą, gazem, a także wodą.

Ekscytuje Cię ten nieszablonowy artykuł? Jeśli tak, ponadto zajrzyj koniecznie (https://sklephypo.pl/66-zbiorniki-hydroforowe-1000l) na materiał, który został umieszczony tu – on też wzbudzi twoją ciekawość!

Poza tym obrabia się ją przez skrawanie CNC, oraz walcowanie.

Stal Hardox jest również doskonała przy usługach związanych z remontem, przy takiego typu przedmiotach jak choćby: kruszarki, betoniarnie, czy też przesiewacze, maszyny recyklingowe a także rolnicze, i tak dalej.

Comments are closed.