Press "Enter" to skip to content

Stal trudnościeralna – czyli, jedne spośród najwspanialszych i najbardziej wytrzymałych rodzajów blach na świecie

Czy czytając nasz dzisiejszy temat zadałeś sobie pytanko: „O jakiego typu blachy tu właściwie chodzi?” Jest tak? To wspaniale, bo to oznacza, że jesteś ciekaw rozwinięcia wspomnianego tematu.

pojemnik

Autor: AL-KO
Źródło: AL-KO
A skoro jesteś zaciekawiony, to nie musimy uczynić nic inszego, jak napisać Tobie, o jakie blaszki naszym osobom w dzisiejszym artykule chodzi…
stal trudnościeralna

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Blacha typu Hardox – ponieważ to na niej będzie oparty pisany dzisiaj tekst – występuje w wielu odmianach i rodzajach, jednak połącza je jedna rzecz – Wszystkie nie posiadając wyjątku są utworzone z najlepszej i najmocniej mocnej stali jaka to istnieje na globie. Stal (zerknij na -> www.aner.com.pl/) trudnościeralna typu Hardox, to prześcigające się miedzy sobą modele, wewnątrz których to każdziutki bywa idealny do czegoś innego.

Czy opisywany wątek Cię interesuje? Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje odnośnie tego problemu, to odwiedź proponowany serwis.

Hardox Hituf – ma w posiadaniu wielką udarność oraz jest idealna dla konstrukcyjnych cząstek eksploatacyjnych; Hardox czterysta – jest to wszechstronna stal która jest odporna na zużycie oraz ścieranie o nominalnej twardości 400 HBW; Hardox 450 – to najbardziej popularna blaszka trudnościeralna o własnościach typu konstrukcyjnego; Hardox pięćset – bywa podatna na zgięcie oraz spawanie; Hardox pięćset pięćdziesiąt – posiada pięćset pięćdziesiąt HBW oraz udarność, która jest bliziutka udarności Hardox 500; oraz Hardox sześćset – która to bywa maksymalnie twarda oraz wytrzymała, przeznaczona do ekstremalnych środowisk ściernych.

Poza nadmienionymi już typami powstała również stal trudnościeralna marki Hardox Extreme, którą stworzono dla wręcz ekstremalnej odporności na ocieranie, której to twardość wynosi 650-700 HBW, a także 60 HRC (pomiaru tak nazywanego „Rockwell”), czyli jest najtwardszą na globie blaszkę trudnościeralną.

Comments are closed.