Press "Enter" to skip to content

Jakim sposobem znaleźć dobry pomysł na przedpokój?

Wizytówką każdego mieszkania jest. Istotne, by był funkcjonalny, dzięki czemu będzie idealnym łącznikiem w mieszkaniu. Możemy także sprawić że, jego wystrój będzie nam przywoływał radosne, wakacyjne chwile. Dziś pomysł na przedpokój w z motywem morskiej bryzy.

przedpokój

Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop nad polskim morzem to idealny sytuacja do znalezienia jakichś drobiazgów, które pomogą stworzyć nam marynarski, morski klimat do naszego wnętrza. Radzimy przede wszystkim wertować wszelkie stragany. Wbrew powszechnej opinii poza popularną kiczowatą chińszczyzną można wyłowić na nich perełki, które później możemy wykorzystać w naszym mieszkaniu. to połowa sukcesu na gustowne mieszkanie.

Warto dopytać, czy w miejscowości, w której przebywamy są organizowane tzw. targi staroci. Są na nich niesamowite cudeńka, np.

Czy zamieszczony tu wpis jest dla Ciebie ciekawy? Chcesz poznać sporo wiadomości na zbliżony temat? Więc idź tu przemiał pcv i czytaj następny opis.

wieszak na ubrania stworzony ze steru okrętu, czy inne, nieduże elementy statku. Do tego poszukajmy małego domku-skrytki na klucze, busoli, obrazu z okrętem do rozmieszczenia na ścianie. Dokładnie takie bibeloty ułatwią zbudowanie nam morski atmosferę w domu. Znajdźmy muszle na plaży, wsypmy do butelki trochę piasku.

Zebraliśmy już zgromadzone bibeloty? Urządzanie przedpokoju powinniśmy zacząć jednak od początku. Idealne kolory, które będą kojarzone z morzem to miks bieli z odcieniami niebieskiego. Tak pomalujmy ściany – podłogi możemy wyłożyć niebieską terakotą, a ściany pomalować na trzy odcienie niebieskiego – u dołu granat, po środku niebieski, a na górze jasny błękit. Sufit zachowajmy biały. Po jednej stronie powieśmy wieszak-ster okrętu, do tego tuż obok skrytkę na klucze, na dole ustawmy szafkę na buty z jasnego drewna przypominającego stare. Na komodzie zachowanej w tym samym klimacie, co szafka na buty ustawiamy butelkę ze znaleziskami z plaży. Nad możemy powiesić obraz z okrętem. Gotowe… czas aby rozpamiętywać letnie wspomnienia.

Comments are closed.