Press "Enter" to skip to content

perfekcyjne pustaki na każdy typ ściany. Sprawdź niezwykłe zalety, doskonałość wykonania i niezawodność materiałową na lata!

Chcesz jakości za każdym razem? To z pewnością ciężkie do zrealizowania, jednak istnieją konkretne obszary, w których jest to realne, na przykład budownictwo. Spośród wielkiego wyboru różnorodnych materiałów na szczególną uwagę zasługują pustaki Porotherm. Są najlepszym materiałem dla każdego typu ścian: jednowarstwowych, dwu i trzywarstwowych czy zewnętrznych. Idealnie sprawdzają się w budowie ścian nośnych czy działowych, a również tych, jakie nie wymagają docieplenia.


[IMG=1503/551a47254ce80___flickr_14724661502.jpg|R|W=200|ALT=materiały na budowę na stronie

Znaczny asortyment marki Porotherm zapewnia optymalne rozwiązania, zarówno pod kątem indywidualnych potrzeb, jak i czynników akustycznych czy termicznych. Jednocześnie, pustaki typu Porotherm, to błyskawiczne postępy w stawianiu ścian. Dotyczy to na pewno każdego rodzaju ściany. Ściana jednowarstwo- złap okazje na korek ścienny wrocław-> http://glazurex.com.pl/ -jak nazwa wskazuje, ściana z jedną warstwą murowych elementów. W tym rozwiązaniu warstwa cegieł pełni funkcje konstrukcyjną, jak i termoizolacyjną. Ściany tego typu bardzo skutecznie zapewniają ochronę cieplną dla budynków mieszkalnych.

Dodatkowo, już od ponad 30 lat są stosowane w krajach Europy Zachodnie, obecnie i w Polsce zaczynają być wykorzystywane. Ściana dwuwarstwową jest to ściana zewnętrzna, która jest wyposażona w system docieplenia.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to czytaj też (https://www.ehsbiznespartner.pl/) o tej samej tematyce na następnej stronie – znajdziesz ją w linku poniżej.

Wewnętrzna warstwa z cegieł jest w tym systemie formą konstrukcyjną, zaś grubość warstwy docieplenia jest ważna z powodu parametrów technicznych całej przegrody. Powinniśmy jeszcze wspomnieć o ścianie zewnętrznej trójwarstwowej, ponieważ ona naturalnie też pełni swoją rolę w systemie Porotherm. Tego typu ściana jest złożona z zewnętrznej warstwy konstrukcyjnej, a również zewnętrznej warstwy osłonowej z cegieł. Znajduje się tam również warstwa izolacji termicznej, jak wełna mineralna czy styropian.

Taki istotnie model konstrukcji jest najważniejszy w wielu krajach Europy, i to już od bardzo dawna. Nie jest ważne o którym typie ściany mówimy, pustaki Porotherm to sukcesu i niezmiennej jakości na lata. Przekonuje się do takiej technologii coraz więcej osób. Tak się składa, iż ci co raz wypróbowali ten sposób nie chcą wracać do tradycyjnych metod. Zresztą nie powinniśmy się dziwić, system ten zapewnia wyjątkowy komfort pracy, dobre szybkie tempo i zawsze najlepsze rezultaty. Faktycznie trzeba o tym pomyśleć, gdy mamy w planach stawianie domu. Ciężko bowiem wynaleźć lepszy sposób.

Comments are closed.