Press "Enter" to skip to content

Stylowe płytki na ganek w sklepie internetowym.

Płytki na tarasie będą wyglądały klasycznie i porządnie. Nasz sklep internetowy sprzedaje płytki przeznaczone są do wykańczania tarasów, balkonów, alejek w ogrodzie czy brzegi basenu. Płytki są bardzo mocne, wytworzone z solidnych materiałów. Każda płytka suszona jest osobno, co daje ładny, równomierny kolor, bez skaz i wykwitów. Dzięki współpracy z firmą kurierską nasze wyroby dostarczamy w każde miejsce w Polsce w niezwykle niskich cenach.

sklep internetowy z płytkami - 

<div style="text-align:justify"> Posadzki na balkonach, zwłaszcza z połączonych z ogrodem i przestrzenią w okół domu, muszą sprostać znacznie bardziej wygórowanym wymaganiom niż układane wewnątrz domu, są bowiem nieustannie narażone na znaczące wahania temperatury, palące słońce albo mróz, a także wilgoć z deszczu czy śniegu. W dodatku często nanosi się na nie piasek, błoto czy żwir, które mogą nie tylko zabrudzić, ale też dewastować mało odporne [TAG=powierzchnie’ title=’płytki na ścianę’ style=’margin:4px;’/></p>
<div class=
Autor: Javi
Źródło: http://www.flickr.com

. Płytki na taras muszą być zatem mrozoodporne, o klasie ścieralności przynajmniej PEI 3, a także o właściwościach antypoślizgowych jak tutaj – Na balkonie wspaniale sprawdza się gres techniczny albo klinkier. Układając płytki na balkonie należy pamiętać o dylatacji, a także stosować stosowne uszczelnienia oraz izolacje.Płytki klei się do podkładu cementowego elastyczną zaprawą klejową, która ma szczelnie wypełniać całą przestrzeń poniżej, dlatego podczas ich montażu nanosi się zaprawę zarówno na powierzchnię kafli, jak i podkładu.Wybierając płytki na balkon warto również zadbać, by ich gabaryty pozwoliły dostosować układany wzór do istniejących w płycie betonowej wypustek dylatacyjnych – szczeliny w posadzce tarasu powinny wypadać w tych samych miejscach.Wymogi te spełniają kafelki kamienne, gresowe, klinkierowe oraz terakota:

1) gres – kafelki skonstruowane ze zmielonego kwarcu, skaleni lub z kaolinu. Mają budowę jednolitą, co powoduje, że nawet zniszczone powierzchnie nie zmieniają barwy. Występuje w różnorodnych kolorach, może mieć fakturę gładką lub chropowatą. Ich zastosowania pozwala na budowę ciekawych wzorów;
2) kamień – sjenit, piaskowiec (twardy), granit; są odporne na ścieranie i wpływ czynników pogodowych;
3) klinkier – płytki gliniane wypalane w temperaturze ponad 1000ºC.

Jeżeli masz ochotę zyskać dodatkowe informacje na omawiany wątek, to przejrzyj serwis (https://bautec-lodz.pl/), która takie dane zawiera. Niewątpliwie będą ciekawe.

To produkt twardy, bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz mróz.

Kafelki układa się na równym i stabilnym, wcześniej przygotowanym podłożu. Układanie kafelek jest niebywale prosty, a w przypadku deformacji jednej płytki nie trzeba wymieniać całego tarasu, a jedynie zdeformowaną płytkę. Produkt dostępny od od ręki.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie wartościowy to sprawdź serwis (https://www.effector.com.pl/pl/elektropolerowanie/), w którym są podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Dostawa w ciągu 3 dni od przedstawienia zamówienia. Istnieje możliwość wysyłki próbki towaru z naszego sklepu internetowego. Do każdego zakupionego produktu wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i zakupów!

Comments are closed.