Press "Enter" to skip to content

Czy powinniśmy korzystać z platformy zakupowej? Jak to może pomóc w codziennych zajęciach?

Każdy jest rad, jak jest w stanie oszczędzić wiele czasu oraz pieniędzy. Podobnie, gdy jednocześnie powiększa się bezpieczeństwo i przejrzystość całkowitego procesu przetargowego, a jednocześnie istnieje dostęp do szczegółowych danych dotyczących wszelkich przetargów w organizacji. Coraz większa ilość firm jest decyduje się na wdrażanie właśnie takiej elektronicznej platformy przetargowej, jaka zdecydowanie zwielokrotnia efektywność postępowań przetargowych.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Platforma zakupowa umożliwi stworzenie kompletnych i specjalistycznych formularzy. Do zapytania w bardzo łatwy sposób możemy dodać całą gamę opcji, jak tabele, pytania otwarte oraz załączniki. Bardziej znaczne oszczędności jest w stanie również przynieść stworzenie jednego, wspólnego przetargu dla dużej liczby zapotrzebowań z automatycznym przyłączaniem formularzy, tabel czy załączników. Niezwykle istotnym elementem tego rodzaju platformy zakupowej staje się baza dostawców.

Jesteśmy w stanie wprowadzać do systemu każdego ze swoich dostawców oraz korzystać z udostępnionych baz przez producenta platformy. W przypadku niektórych, najlepszych platform baza tego rodzaju jest w większym stopniu rozbudowana i co najważniejsze – zweryfikowana. Oznacza to, iż dostawcy w takiej bazie reprezentowani są przez rzeczywiste osoby kontaktowe. Podobnie można się prędko i bez problemu dowiedzieć, jak danego dostawce oceniają inni klienci, którzy korzystają z danej platformy. Tworzenie dokumentów przetargowych na platformie ułatwia tzw. e-katalog, z którego jesteśmy w stanie wybrać produkty, które są zamawianie wcześniej. Można jednocześnie dodać najbardziej nowe pozycje do katalogu. Cały katalog ciekawe przeskocz do serwisu http://ckim.pl na platformie przetargowej uporządkowany jest w kategoriach, co sprawia, iż łatwo można dotrzeć do najlepszych produktów.

zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Komunikacja między osobami, które pracują nad projektem ma najważniejsze znaczenie dla przebiegu całego procesu przetargowego. Korespondencja w formie mailowej znaczy niestety ponadgodzinową pracę, jaką należy wykonać, ażeby skutecznie prześledzić kolejne maile. Na elektronicznej platformie wszelkie dane odnoszące się do przetargów zebrane są w jednym miejscu, zaś dostęp do nich mają tylko upoważnione osoby.

Comments are closed.