Press "Enter" to skip to content

Czy powinniśmy korzystać z platformy zakupowej? Jak to może pomóc w codziennych zajęciach?

Każdy jest rad, jak jest w stanie oszczędzić wiele czasu oraz pieniędzy. Podobnie, gdy jednocześnie powiększa się bezpieczeństwo i przejrzystość całkowitego procesu przetargowego, a jednocześnie istnieje dostęp do szczegółowych danych dotyczących wszelkich przetargów w organizacji. Coraz większa ilość firm jest decyduje się na wdrażanie właśnie takiej elektronicznej platformy przetargowej, jaka zdecydowanie zwielokrotnia efektywność postępowań przetargowych.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Platforma zakupowa umożliwi stworzenie kompletnych i specjalistycznych formularzy. Do zapytania w bardzo łatwy sposób możemy dodać całą gamę opcji, jak tabele, pytania otwarte oraz załączniki. Bardziej znaczne oszczędności jest w stanie również przynieść stworzenie jednego, wspólnego przetargu dla dużej liczby zapotrzebowań z automatycznym przyłączaniem formularzy, tabel czy załączników. Niezwykle istotnym elementem tego rodzaju platformy zakupowej staje się baza dostawców.

Jesteśmy w stanie wprowadzać do systemu każdego ze swoich dostawców oraz korzystać z udostępnionych baz przez producenta platformy. W przypadku niektórych, najlepszych platform baza tego rodzaju jest w większym stopniu rozbudowana i co najważniejsze – zweryfikowana. Oznacza to, iż dostawcy w takiej bazie reprezentowani są przez rzeczywiste osoby kontaktowe. Podobnie można się prędko i bez problemu dowiedzieć, jak danego dostawce oceniają inni klienci, którzy korzystają z danej platformy. Tworzenie dokumentów przetargowych na platformie ułatwia tzw. e-katalog, z którego jesteśmy w stanie wybrać produkty, które są zamawianie wcześniej. Można jednocześnie dodać najbardziej nowe pozycje do katalogu. Cały katalog na platformie przetargowej uporządkowany jest w kategoriach, co sprawia, iż łatwo można dotrzeć do najlepszych produktów.

zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Komunikacja między osobami, które pracują nad projektem ma najważniejsze znaczenie dla przebiegu całego procesu przetargowego.

Czy szukasz na danej witrynie czegoś niezwykle zajmującego? Namawiamy więc do następnego tekstu. Należy jedynie wejść w poniższy link.

Korespondencja w formie mailowej znaczy niestety ponadgodzinową pracę, jaką należy wykonać, ażeby skutecznie prześledzić kolejne maile. Na elektronicznej platformie wszelkie dane odnoszące się do przetargów zebrane są w jednym miejscu, zaś dostęp do nich mają tylko upoważnione osoby.

Comments are closed.