Press "Enter" to skip to content

Nie wiesz co uczynić ze swoim życiem? Zostań agentem ubezpieczeniowym!

Wielu młodych ludzi, mimo dobrego wykształcenia, męczy się z problemem braku ciekawego miejsca pracy. Absolwenci kierunków humanistycznych lub ekonomicznych, nierzadko po zakończeniu edukacji nie potrafią odnaleźć pracy w swoim zawodzie. Jednak nie można się załamywać, musimy rozejrzeć się za jakimiś alternatywnymi niszami na rynku. Jedną z ciekawszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z prężniej rozwijających się na naszym podwórku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, gościło w naszym państwie tylko parę korporacji z tej branży.

Jeżeli zaintrygowały Cię treści tego wpisu, to do zweryfikowania jest także następna strona, gdzie odkryjesz wiele informacji na ten temat.

Jednak wraz ze wzrostem zapotrzebowania na tego rodzaju usługi, wzrósł parokrotnie ich odsetek. Teraz mamy do dyspozycji kilkadziesiąt tego rodzaju agencji, które nie są w stanie działać bez przedstawicieli. Jeżeli fascynuje cię kształcąca i ciekawa praca agent ubezpieczeniowy to twoje powołanie. Otrzymujesz stałą pensję na pełen wymiar godzin, która stanowi jedynie odsetek twojego przychodu. Gdyż najwięcej pieniędzy otrzymasz z odsetek ze składek ubezpieczeniowych od pozyskanych przez ciebie klientów. Jeśli jesteś pracowitą i błyskotliwą osobą, z wielkim darem przekonywania i potrafiącą postępować także z najbardziej trudnym klientem, to jest to zawód stworzony dla ciebie.

Aby podjąć się tego wyzwania, wcale nie musisz mieć dużego pojęcia o fachu. Wpisz w swą wyszukiwarkę kwestię „praca agent ubezpieczeniowy” a odszukasz kilkanaście pozycji z ofertami agencji, które zatrudniają niedoświadczonych agentów – . Będziesz początkowo zatrudniony na czas próbny, bardzo dobrze cię wyszkolą, a na zachętę otrzymasz kilku stałych klientów. Potem nie pozostanie ci już nic innego jak pozyskiwać nowych i zarabiać dzięki nim bardzo przyzwoite kwoty.

Kliknij tutaj – więcej zobaczysz w serwisie (https://www.eccoholiday.com/wakacje-samolotem/egipt/hurghada/jungle-aqua-park/), który znajdziesz na tamtej stronie. To są podobne materiały, zatem bez wątpienia je też uznasz za przydatne.

Na rynku istnieje wiele firm, które różnią się nie tylko rodzajem ubezpieczeń, ale także warunkami zatrudnienia (ekstra źródła). Dlatego warto dowiedzieć się które z nich są dobre dla ciebie. Czasem wymagane będzie od ciebie założenie własnej działalności gospodarczej i samodzielne opłacanie składki ZUS, lecz nie wszystkie firmy mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Posada w korporacji ubezpieczeniowej jest wymarzoną karierą dla pewnych siebie i przebojowych osób, którzy chcą zarabiać sami na siebie. Z powodu znaczących premii od składek, jesteś cały czas nagradzany za kłopot poniesiony przy pozyskiwaniu kolejnych klientów.

Comments are closed.