Press "Enter" to skip to content

Czym są platformy osobowe i concertina i do czego są wykorzystywane?

W wielu okolicach w naszym państwie i nie tylko zdarza się że budynki i budowle nie są wygodnie dopasowane do oczekiwań ludzi. Wówczas przydatne okazują się platformy osobowe.
Na rynku sporo firm trudni się kompleksową obsługą w zakresie projektowania, dostarczenia oraz montażu sprzętów dźwigowych.

bydgoszcz

Autor: Chris RubberDragon
Źródło: http://www.flickr.com

Urządzenia

Autor: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com
Dotyczy to wind różnorakich rodzajów, mających wykorzystanie w budynkach użyteczności publicznej, budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, a także domach jednorodzinnych. Firmy zapewniają doradztwo techniczne, również na etapie projektowania, wsparcie w wyborze urządzenia jakim są platformy osobowe, platformy dla osób niepełnosprawnych lub też różnego urządzenia transportu bliskiego, biorąc przy tym pod uwagę wymagania użytkownika i warunki architektoniczne. Więcej ciekawych wiadomości znajdziesz pod tym linkiem . Oferta przedsiębiorstw zawiera dodatkowo, platformy pionowe, platformy przyschodowe oraz windy krzesełkowe, które pozwalają osobom niepełnosprawnym, poruszającym się na wózkach inwalidzkich albo z ograniczeniem ruchowym pokonywanie utrudnień architektonicznym. W zakresie transportu towarów firmy oferują różnorodne urządzenia takie jak: dźwigi – windy, czyli platformy osobowe, poczynając od niedużych dźwigów towarowych o udźwigu od 5 do 300 kg – windy kuchenne, a ponadto windy do przewozu europalet, windy towarowe w konstrukcji samonośnej o udźwigu do 1000 kg oraz platformy towarowe i windy do transportu samochodów. Współdziałanie z najpopularniejszymi europejskimi dystrybutorami daje gwarancję wysokiej jakości proponowanych dźwigów osobowych, wind towarowych i platform dla osób niepełnosprawnych. W dodatku przedsiębiorstwa zapewniają serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i konserwację dźwigów – wind.
Trzy linie urządzeń nowej serii Compact Easy“, Universal“ oraz Expert“

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
W sprawie techniki i sprzętów przedsiębiorstwa oferują również rozmaite zasieki utrudniające forsowanie ogrodzenia. budulcem na zasieki może być m.in. drut kolczasty żyletkowy (inne nazwy to: drut żyletkowy, drut ostrzowy), który stanowi polepszoną i skuteczniejszą wersję zwykłego drutu kolczastego.

Zaciekawiły Cię notki podane w naszym wątku? Jeśli tak, to czytaj także wiercenie pod pompy ciepła Opole podobne wiadomości, tyczące się tego działu. Zachęcamy Cię do przeczytania do nowej strony.

Drut żyletkowy to zapewnienie bardzo trudnego do pokonania ogrodzenia, stosunkowo sztywnego i niezwykle wytrzymałego. W ofercie przedsiębiorstw są przykładowo zasieki płaskie i spiralne, w tym najlepszy ich rodzaj, czyli drut concertina. W propozycji przedsiębiorstwa mają także konieczne do założenia zasiek złączki, zaciskarki i ochronne rękawice. Zasieki typu Concertina produkowane są w specjalnej postaci splatanych ze sobą w podwójną helisę dwóch odcinków drutu ostrzowego.

Druty ostrzowe są ze sobą dobrze pospinane specjalnymi, metalowymi złączkami (od trzech do pięciu złączek na każdy jeden zwój w zależności od średnicy zasieku). Po rozciągnięciu oraz zamontowaniu, Concertina wykonuje specjalną, przestrzenną strukturę o sporej sztywności i wytrzymałości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie zobacz link .

Przekonaj się, że nasze odsyłacze (http://www.projektoskop.pl/budowa-domu/) prowadzą tylko do interesujących stron. Jeżeli ciekawią Cię jakiekolwiek wiadomości, to te odnośniki mogą Cię przenieść Cię do wartościowych stron.

Do jej rozsunięcia potrzebne jest przecięcie drutu ostrzowego co najmniej w trzech punktach. Zasieki Concertina z powodzeniem tworzone są ze wszystkich rodzajów profili drutu ostrzowego.

Comments are closed.