Press "Enter" to skip to content

Piecyki przenośne potrzebne w wielu przypadkach

Piecyki ruchome potrzebne są nie tylko podczas długich i mroźnych zim, lecz także w przypadkach nagłych awarii, czy potrzeby dogrzania pomieszczenia gospodarczego. Piecyk naftowy jest znakomitą alternatywą dla pieców elektrycznych.
Wybierając piecyk na paliwo w płynie wybieramy ekonomiczne grzanie dodatkowe.

Piecyk naftowy ma możliwość być stosowany w każdych rodzajach pomieszczeń, zarówno mieszkalnych, takich jak bawialnia, bądź kuchnia, jak i tych, które nie są użytkowane w sposób ciągły, jak piwnica, poddasze, garaż, lub pracownia. Owego typu piecyki mają tę wartość, że mogą być przemieszczane z jednego pomieszczenia do drugiego.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś naprawdę niesamowitego? Nie ma najmniejszego problemu – spójrz na to (https://vitrintec.pl/) a satysfakcja będzie zapewnione.

Jest to jednakże jedynie ogrzanie dodatkowe i w żadnym przypadku nie jest w stanie zamienić grzania podstawowego. Ciepło jest rozprowadzane na zasadzie konwekcji z górnej części sprzętu i poprzez promieniowanie frontalne.

piecyk naftowy

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
grafiki
Istnieją trzy kluczowe typy piecyków na paliwo płynne, piecyki z lontem, piecyki o podwójnym wypalaniu, piecyki elektroniczne. Sprzęty z knotem służą do okolicznościowego, doraźnego ogrzewania pomieszczeń, w jakich nie spędza się dużo czasu.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły artykuł umieszczony w tym serwisie? Nie martw się i sprawdź więcej meble nowoczesne do przedpokoju w tym miejscu, odnajdziesz tam podobne informacje.

Ich ścianki grzeją się do wysokiej temperatury, należy zważać, aby się nie oparzyć. Te o dwoistym paleniu, dzięki dodatkowej komorze spalania przynosi wyższą wydajność, również mniejszą emisję CO2 i mniejszą wielkość osadów. Poza tym widzialny ogień stwarza intymny nastrój.

Poniektóre modele posiadają możność regulowania mocy. Z kolei piecyki elektroniczne gwarantują eksploatatorom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. System wentylacji gwarantuje najlepsze rozdzielanie ciepła i zabezpiecza przed przegrzewaniem ścianek.

Comments are closed.