Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób ozdobić dom na Boże Narodzenie?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny, nastrojowy okres. Za sprawą prostych ozdób można sprawić, że święta będą magiczne, natomiast dom stanie się przytulny i radosny.
Wystarczy parę świątecznych ozdób, ażeby stworzyć w pomieszczeniach wyjątkowy nastrój – stroik z witek świerkowych, girlanda na drzwi , naklejki na szyby w formie betlejemskiej gwiazdy oraz świeczniki.

Oto kilka inspiracji, jak udekorować domek na Boże Narodzenie, by zapanowała w nim świąteczna aura. Bywa, iż choinkowe drzewko jest zwyczajnie za duże do niedużego domu czy też po prostu, nie czujemy potrzeby, by je mieć. Święta mogą obyć się bez choinki oraz możemy wówczas zdecydować się na połyskujące i barwne dekoracje świąteczne.
łazienka

Autor: PIXERS
Źródło: PIXERS
naklejki na szyby

Autor: aokettun
Tikkurila
Dekoracje na święta cudownie będą wyglądały w kolorze lśniącego srebra. interesująco mogą prezentować się witki ulokowane w wysokim wazonie w odcieniu srebra. Również srebrzyste bombki jako wyłączny dodatek do zielonego igliwia, cudownie będą odbijały światło. Jeśli do świątecznej dekoracji dołożymy żywe kwiaty, wystrój nabierze lekkości i malowniczego charakteru. Pamiętaj jednakże o umiarze. Dobrze będzie stosownie wcześnie opracować świąteczny wystrój (tanie lampy nocne) domku i ozdoby świąteczne, ponieważ odłożenie tego na ostatnią chwilę może wprowadzić do mieszkania chaos. Nadmiar świątecznych ozdób a także dodatków również nie będzie się cudownie przedstawiał.

Należy pomyśleć o ozdobach świątecznych w jednym stylu – np. srebrnych czy też z żywymi zielonymi gałązkami. Unikniemy tym sposobem mieszaniny stylów oraz barw, które czasami miast świątecznej frajdy mogą powodować ból głowy.

Comments are closed.