Press "Enter" to skip to content

Jeżeli już coś robić to z impetem

W obecnych czasach nie powinniśmy bawić się w robienie małej łazienki i szukanie jakiś pasujących szafek lub robienie małej szafki na wymiar. O niebo lepiej zlikwidować jakąś ścianę i zrobić pokój łazienkowy. Możemy połączyć sypialnię z łazienką. Chociaż tylko, jeżeli posiadamy możliwość zrobienia drugiej łazienki dla gości. Jednak pokój łazienkowy okaże się świetny nawet, jeśli nie będziemy łączyć, go z sypialnią.

łazienka

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform
Do pokoju łazienkowego łatwiej kupić stylowe szafy (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/stylowa-rzezbiona-szafka-na-buty-150017-p-611.html). Bo oczywiście typowe meble nowoczesne małe kuchnie do łazienki nie bywają zaskakujące. Owszem zazwyczaj można znaleźć meble z ciekawą grafiką jednak mało, kto na takie meble ma odwagę się zdecydować. Z tego powodu warto z impetem podejść do hasła łazienka. Wybierzmy większe pomieszczenie, by stworzyć sobie mini spa w domu. Nie warto się ograniczać.

Pozwólmy sobie na szaleństwo. Nie ma sensu kupować mieszkania i robić wszystkiego w nim tak, jak mieliśmy w swym wcześniejszym domu. Zmieńmy coś, niech to będą jakieś szalone meble do łazienki , albo interesujące połączenie kafli łazienkowych. Pokażmy, że możemy zaaranżować wszystkie pomieszczenia w niepowtarzalny sposób. Niestety wiele ludzi skupia się jedynie na tym by pokój dla gości wyglądał idealnie i myślą jeszcze o tym, żeby kuchnia była piękna i funkcjonalna, a przecież każde z pomieszczeń w mieszkaniu jest tak samo istotne.

Inspiracje wprost ze Skandynawii
Już od dawna jesteśmy zakochani w meblach ze Skandynawii. Uwielbiamy ogólnie również aranżacje wnętrz w takim minimalistycznym i zimnym stylu. Dlaczego? Bo skandynawska stylistyka sprawdzi się i w wielkim lofcie i w małym mieszkaniu na poddaszu. Dlatego meble w stylu skandynawskim stale znajdują kolejnych amatorów. Trzeba przyznać, że są to meble uniwersalne, które idealnie wpasują się w koncepcję naszej aranżacji. Jednak przy meblach skandynawskich musimy pamiętać, że to dodatki „robią robotę”. Jednak należy poszukiwać takich dodatków, które nie skryją mebli, czyli takich, które nie przysłonią się zupełnie skandynawskiego stylu. Bo jeżeli chcielibyśmy posiadać bardziej bogate wnętrze, to warto rozglądać się po prostu za innymi meblami. Bo skandynawskie klimaty, owszem, możemy odrobinę oswoić przez różne dodatki, ale nie da się zmienić ich charakteru całkowicie. Dlatego porządnie się zastanówmy, jaki rodzaj stylu chcemy, by panował w naszym mieszkaniu. Czy odrobinę stonowany i chłodniejszy, czy może jednak bardziej współczesny i eklektyzm bardziej do nas przemawia?

Comments are closed.