Press "Enter" to skip to content

Na produktach budowlanych nie można oszczędzać. Oto dlaczego powinno się wybierać materiały od solidnych producentów

Omyłki możemy czynić w każdej dziedzinie, nie jesteśmy w żaden sposób od nich uwolnieni. Sztuką jest, ażeby uczyć się na tych błędach, ażeby nie popełniać podobnych w przyszłości. Najczęściej jednakowoż popełniamy błędy tam, gdzie trudno je naprawić, przykładowo w czasie budowania domu. Pamiętajmy, że w tego typu sytuacjach trudno jest coś naprawić, a skoro tak czekają nas wysokie koszta. Dlatego pamiętajmy, żeby wybierać materiały najlepszych producentów, to zapewnienie, iż wielkie projekty naszego życia, jak budowanie domu będą wykonane z należytą solidnością.

materiały budowlane

Autor: DiamondBack Truck Covers
Źródło: http://www.flickr.com
Produkty od solidnych producentów to zapewnienie najlepszej jakości, to pewność, że nasza praca nie będzie zmarnowana, to gwarancja, iż wykonamy swoją prace raz a dobrze. To prawda, iż na rynku jest wielu producentów, a każdy z nich prześciga się w wychwalaniu swojej oferty, jednocześnie zamiast polegać na promocji lepiej skupić się na faktach. A one ujawniają nam, iż najlepszą jakość oferują produkty przetestowane, takie ja firmy Poprtherm. Na szczególną uwagę zasługuje system porotherm i murowanie. Ta technika ma ogromną ilość zalet.

Wielce ważna jest oszczędność czasu pracy aż do 50% w stosunku do standardowej techniki murowania. Tak istotnie działa ten system, jest łatwo i szybko. Możemy więc wybudować więcej w przeciągu bardziej krótkiego czasu. Dzięki sporej odporności na mróz możliwe jest przedłużenie sezonu budowlanego, gdyż materiał wytrzymuje mróz do minus pięciu. Jesteśmy w stanie też wspomnieć o wspaniałej ochronie cieplnej, a to dzięki eliminacji mostków termicznych w poziomych i pionowych spoinach. Co niezwykle ważne, murowanie w systemie Porotherm to ograniczona liczba wszelkich prac porządkowych na terenie budowy. Jednocześnie pewna jest duża wytrzymałość ściany.

Mur zrobiony w tym systemie to zapewnienie najbardziej solidnych parametrów wytrzymałościowych, bo już po paru godzinach możemy go obciążać.

Nie możesz się doczekać nowych ciekawych wątków na ów temat? Przekazujemy Ci fantastyczną wiadomość – kliknij testy szczelności pomieszczeń gaszonych w poniższy link i rozkoszuj się lekturą.

Istotna jest również estetyka ściany, ponieważ mur wykonywany w tym systemie jest czysty, nie ma również na nim widocznych spoin. Z tego także względu jest on optymalnym podkładem pod tynk. A to wszystko bardzo łatwo wykonać, bo zastosowano nowatorskie rozwiązania, które pomagają bezproblemowo nakładać zaprawę specjalnym pistoletem.

Comments are closed.