Press "Enter" to skip to content

Jak zmienić przestrzeń domu nie wydając na to dużej gotówki? Co będzie dobrym rozwiązaniem?

Wiele osób chcących coś zmienić we własnym mieszkaniu nie decyduje się na to, bo uważa, że żeby zrobić coś dobrze trzeba posiadać duże fundusze. Jednak tak do końca nie jest, ponieważ czasami potrzeba trochę pomysłowości, by otrzymać całkiem ciekawy efekt. Warto popatrzeć w niestandardowy sposób na niektóre rzeczy. Wtedy możemy osiągnąć coś bardzo interesującego.

piękne kafelki

Autor: Azchael
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z takich rzeczy są na pewno malowane kafelki. Niektórzy sądzą, że by zmienić kafelki należy je po prostu wymienić na nowsze. Natomiast są jeszcze inne sposoby. Chociażby właśnie malowanie kafelek da dobre rezultaty. Chyba nie trzeba też mówić, iż jest tańsze aniżeli taki generalny remont – kontynuuj. Specjalne farby do płytek kosztują większą sumę pieniędzy od tych standardowych farb, jednak w kontekście ewentualnej zmiany płytek taki wydatek nie wypada tak drogo. Istnieje wiele dostępnych kolorów, dlatego mamy tu faktycznie duży wybór. Znajdziemy na pewno odcień, który będzie nam odpowiadał w stu procentach.

Jednym z pomysłów na to, aby zmienić ściany w naszym domu jest zagospodarowanie ich. Jest tak, że niekoniecznie musimy je malować za każdym razem jak chcemy je odświeżyć.

Nie możesz doczekać się kolejnych postów? Stworzyliśmy dla Ciebie łącze (https://smieci.eu/oferta/wynajem-toalet/legionowo/), które pozwoli Ci zapoznać się z wielką porcją świeżych wiadomości.

Mogą to być powieszone obrazki ścienne, które w dużej ilości dadzą naprawdę doskonały efekt. Ludzie najczęściej wieszają jeden, maksymalnie dwa obrazy koło siebie. Jednak gdy zapełnimy nimi prawie całą powierzchnię ściany to rezultat będzie niezwykły. Trzeba też zwrócić uwagę na rodzaj ram, jakich używamy. Najlepiej będzie poszukać starych ram na przykład na pchlim targu. To da jeszcze lepszy rezultat. Jest tu naprawdę sporo możliwości.

remont

Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejnym sposobem na odnowienie oraz zmienienie ścian jest zastosowanie ściennych naklejek. Znajdziemy ich bardzo dużo na rynku o najróżniejszej tematyce. Na pewno odnajdziemy coś pasującego do naszego wnętrza (zobacz kompletną propozycję pod adresem). Niektórym takie naklejki kojarzą się przede wszystkim z pokojami dla dzieci, jednak nie jest to jedyne miejsce, w którym często się ich używa. Dajmy na to piękny, abstrakcyjny wzór doskonale będzie się prezentował w pokoju gościnnym. Z kolei motyw kwiatowy będzie nadawał się do sypialni. Istnieje bardzo dużo różnych wzorów, które z pewnością przypadną nam do gustu. To jedynie niektóre pomysły zmiany naszego lokum, jednak opłaca się spróbować, może się okazać bowiem, że będziemy w większym stopniu zadowoleni z takiej zmiany, aniżeli w przypadku całkowitego remontu.

Comments are closed.