Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób zaaranżować łazienkę niedrogo lecz z polotem?

Każdy z nas chce, aby jego mieszkanie było jak najbardziej wygodne i ładne. Aranżujemy je odpowiednio, troszcząc się o to, żeby każdy element do siebie pasował. Wydajemy pełno pieniędzy na remont, ściany, podłogi. Następnym punktem jest właściwe umeblowanie. Tak jak pokoje czy sypialnia nie stanowią większego kłopotu, to co począć z łazienką?

Meble do niej są dość

łazienka

Autor: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com

skromne, co uczynić żeby nabrała ona ciekawego charakteru? I jak na tym przedsięwzięciu nie zbankrutować?Pierwszym, ważnym faktorem w tym pokoju będą ściany i posadzka, bowiem to pod ich kolor trzeba zaaranżować resztę. Dlatego tez warto postawić na prostotę, podstawowe, schludne kolory, umożliwią nam dużą fantazję wówczas, kiedy będziemy nabywać meble łazienkowe. I w tym momencie trzeba przemyśleć, jaki typ wnętrz nam najbardziej odpowiada. Bowiem możemy celować w nowoczesność, nabywając komplety mebli do łazienki całkowicie wykonane ze szkła i stali. To wbrew przypuszczeniom nie jest duży koszt, niekiedy wystarczy zaangażować szklarza, a rezultat będzie wspaniały. Pozwoli nam on zyskać więcej światła we wnętrzu, dlatego też tym bardziej się sprawdzi w ślepym pomieszczeniu. Jeżeli jesteśmy jednak bardziej fanami przytulnych pomieszczeń, należy postawić na… antyki! Otóż w obecnych czasach, na właściwie każdej giełdzie staroci znajdziemy bez kłopotu różnego rodzaju kredensy z początku ubiegłego wieku, które bez problemu przemienimy w meble łazienkowe. Trzeba tylko poprosić stolarza o wycięcie otworu na umywalkę. Dodatkowo interesujący regał na książki, może bez problemu pełnić rolę szafki na kosmetyki.

łazienka

Autor: Thank you for visiting my page.
Źródło: http://www.flickr.com

Do tego jeszcze kilka interesujących kwiatów, które lubią wilgoć i nie potrzebują zbyt dużo światła. Można również nabyć gotowe komplety mebli w charakterze kolonialnym, które dadzą nam podobny efekt co antyki, lecz będą znacznie droższe.

Poza tym, jeśli zdecydujemy się na taką klasykę, warto uprzednio zaopatrzyć się w antyczną wannę, lub po prostu taką stylizowaną.

Czy omawiana notatka przekonała Cię do wyszukania podobnych? Jeśli tak, to kliknij tu oraz oprócz tego przeczytaj także wypowiedzi na temat (https://sklep.doko.pl/pl/p/Inwerter-trojfazowy-4000-TL3-S-GROWATT/31789)!

Można zakupić taką używaną, zniszczona i ją przemalować, będzie to opcja tańsza, a efekt niepowtarzalny.
Odpowiednie meble łazienkowe (zobacz lampy lazienkowe) są decydującym czynnikiem, który aranżuje ogólny wygląd naszego pomieszczenia. Nie zawsze należy przepuścić fortunę na konkretne części pokoju, wystarczy ciekawy koncept i troszeczkę kreatywności. Jeżeli jednak posiadamy dużo pieniędzy, możemy nabyć zwyczajnie gotowe komplety mebli do łazienki.

Comments are closed.