Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób urządzić mały pokój młodzieżowy?

Na pokoje dziecięce przeważnie przeznaczamy najmniejszy pokój w domku. Gdy potomek wchodzi w szkolny wiek, nieduża przestrzeń zaczyna być problemem.
Wraz ze wzrostem potomka rosną jego wymogi.

meble

Autor: DUNIN
Źródło: DUNIN
Młody człek chce, aby pokój wyrażał jego indywidualność i zainteresowania. Do tego powinien zapewniać komfortowe miejsce do nauki jak też miejsce na przechowywanie przybywających rzeczy. W jaki sposób wszystko to osiągnąć na małej powierzchni? Kluczowy jest dobór jak też rozmieszczenie mebli. Warto poszukać mebli młodzieżowych dedykowanych do niedużych pomieszczeń.

Jeśli zafascynował Cię ten artykuł, to odkryj www (wphw.pl/biurka-nowoczesne) a tam czekają na Ciebie wiadomości warte zainteresowania. Zobacz je – będziesz niesamowicie zadowolony!

Może być to na przykład łóżko piętrowe z biurkiem. Taki mebel pozwoli na bardzo dużą oszczędność powierzchni jak też zaspokojenie wszelkich potrzeb nastolatka. Inna opcja to łoże na wysokiej skrzyni, w jakiej będą skrytki. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe schowki. Możemy w nich trzymać przedmioty sportowe czy przedmioty powiązane z hobby młodzieńca, jak modelarstwo.

remonty

Autor: Brent Eckley
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o sprzęty, warto też rozważyć łoże w regale, czy też chowane do szafy. Gwarantuje ono ogromniejszą powierzchnię spania niż pojedyncze łóżko, a w dzień możesz je złożyć, ażeby nie zajmowało miejsca na posadzce. Dzisiejsze modele prezentują się niezmiernie dobrze i nie mają już nic wspólnego z przeszłymi półkotapczanami. Jeżeli nie ma powierzchni na biurko warto rozważyć składany blat czy zainstalowaną do ściany szeroką półkę.

W pokoju młodzieżowym musi się również znaleźć szafa, bądź komoda na składowanie rzeczy do szkoły jak też osobistych przedmiotów malucha. Meble z ukrytymi skrytkami na pewno sprawią frajdę nastolatkowi, jaki na pewno ma rzeczy, które mają dla niego ogromną wartość.

Comments are closed.