Press "Enter" to skip to content

Jak urozmaicić nudną przestrzeń w mieszkaniu? O czym dobrze będzie pomyśleć?

W pomieszczeniach, które chcielibyśmy zaaranżować, nie może być za nudno. Oczywiście, swego rodzaju umiar to pożądana rzecz, natomiast dobrze jest zdecydować się na detal, jaki spowoduje, iż aranżacja nabierze interesującego nastroju.

O czym warto wiedzieć?
trendy

Autor: harmon
Źródło: http://www.flickr.com
Stosowanie bezpiecznych kolorów na przykład w łazience do dobry pomysł, natomiast nie powinno zaszkodzić, gdy na fragmencie pomieszczenia zdecydujemy się na odstępstwo od tej zasady. Mozaika przykładowo ponad umywalką będzie ładnie się prezentowała, a do tego uczyni całe pomieszczenie bardziej interesującym.

Czy publikowany temat okazał się dla Ciebie interesujący? To świetnie, ponieważ gdy klikniesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje (http://www.z-nami.eu/), które Cię niewątpliwie zaabsorbują.

Tego typu detale potrafią przyciągnąć wzrok oraz sprawiają, że we wnętrzu coś się dzieje. A tak naprawdę nie chcielibyśmy, aby urządzona przez nas przestrzeń była zbyt jednolita. Urozmaicenie pod postacią innego wzoru, jakim jest mozaika, z pewnością pozwoli zyskać idealny efekt.

Monotonię w pomieszczeniach możemy przełamać jaskrawymi kolorami. Oczywiście nie chodzi o to, ażeby przesadzać z nadmiarem, natomiast ażeby w sposób umiejętny wkomponować taki kolor w jednostajną przestrzeń. Jeżeli boimy się trwałych metamorfoz, to najlepiej zastosować kolorowe akcenty w dodatkach, jakich zmiana nie będzie ani droga, ani związana z kolejnym remontem. Jeśli nie czujemy się dobrze w dekoracyjnych eksperymentach, to dobrze jest robić je tak, aby dało się zniwelować szybko ich wpływ na otoczenie.

Gdy zaszalejemy ze ścianą krwistoczerwonych płytek w pokoju gościnnym, to zmiana takiego pomysłu może nas dużo kosztować. Z kolei, gdy w salonie ustawimy ciekawą lampę o mocnym kolorze, to jeżeli nie będzie jednak dobrze wyglądała, możemy znaleźć dla niej inne zastosowanie.

Comments are closed.