Press "Enter" to skip to content

W każdym domu powinien być kąt, w którym będziemy chcieli podejmować bliskich lub wypoczywać

Większość mieszkań ma pokój wyznaczony na salon. Zwykle jest on przestronny i jasny. Jest też złączony z tarasem.

Czasami salon jest również zespolony z kuchnią. Tworzy to przytulną atmosferę wspólnych posiłków i zapachów.
W każdym salonie na pewno przyjmowani są znajomych. By mogło tak być, należy oczywiście nabyć zestaw wypoczynkowy i stolik kawowy. Pisząc zestaw wypoczynkowy zazwyczaj mamy na myśli sofę i fotele. Gabaryty oraz ilość mebli zależy rzecz jasna od powierzchni pokoju. Ci, którzy posiadają zespolony salon z kuchnią na umownej granicy między tymi pokojami często ustawiają duży stół oraz krzesła. Zatem granica ta staje się w pewnym sensie jadalnią.

meble tapicerowane

Autor: home&you
Źródło: home&you
Meble tapicerowane wydają się być rewelacyjnym pomysłem. Sami własnoręcznie typujemy tkaninę, którą powinny być obite meble. Jeśli chodzi o kanapę, to często możemy nawet zadecydować czy wypełnienie powinno być piankowe albo sprężynowe. Przy wybieraniu materiału na obicie musimy się kierować nie tylko barwą, chociaż to zapewne jeden z ważniejszych aspektów, ale także czy jest miła w dotyku i czy łatwo znikają z niego zabrudzenia. Ten ostatni czynnik jest bardzo ważny, szczególnie jeżeli mamy dzieci. Jednak rozwój technologii sprawił, że w sprzedaży pojawił się szenil – tkanina, która wygląda jak cienki sztruks.

Jest przyjemny i miły w dotyku, a jednocześnie wytrzymały na różnego rodzaju zabrudzenia.

Jeżeli pragniesz rozszerzyć swoją wiedzę z powyższy temat, to zapraszam do mojej witryny. Należy kliknąć w moje hiperłącze (www.ideamo.pl/) i gotowe.

Możemy także zdecydować się na skórę.

Zanim wyłączysz swój komputer, sprawdź jeszcze jedną wiadomość, gdyż faktycznie zalecam to źródło (www.homeandliving.pl/), dlatego że zawiera ono niezwykle cenne wiadomości.

Jest to jednakże bardzo droga inwestycja.

Comments are closed.