Press "Enter" to skip to content

Na czym mógłby zechcieć się zdrzemnąć grecki bóg snu i życzeń ze snu, Morfeusz?

Czy pojmujesz jaki wniosek bardzo ułatwia wszystkim naturalne działanie? Jest nim tzw. standaryzacja, zatem zdefiniowanie różnorodnych standardów, jakie potem zezwalają się do nich zwracać przy różnego rodzaju okazjach.

materac 140x200

Autor: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Co ciekawe, do korzystania z tego typu zwyczajów nie zawsze niezbędny jest jakikolwiek fachowiec.
Dla przykładu jeżeli chcemy zakupić jakiś materac 140×200 czy to dmuchany pod namiot lub z gąbki do nocnego łóżka, to mają one swe ustandardyzowane wymiary. W taki sposób wystarczy, że wytwórca stworzy kilka najbardziej popularnych wymiarów tego typu wspomnianego materaca, natomiast Klient, gdy będzie pragnął sobie taki materac 140×200 kupić, mógłby go po prostu zmierzyć. Wtedy starczy, iż oznajmi w sklepie, iż potrzebuje materac 140×200, a ekspedient takowy właśnie produkt jemu zaproponuje. Taki materac 140×200 ma najbardziej typowy wymiar. Mając takowy można się bardzo wygodnie wyspać bez napięcia, iż wstaniemy ze świadomością, iż nie udało nam się napotkać Morfeusza.
mieszkanie - stykówka

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
renowacja

Autor: Didriks
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli kupisz taki materac 140×200, to bezdyskusyjnie tego greckiego boga snów i życzeń ze snu w nocy spotkasz.

A kto wie, być może i on pragnałby się położyć i zdrzemnąć na czymś takowym jak materac (zobacz materac spręzynowy) 140×200? To mogłoby być coś! Chociaż wszakże każdy ma teoretycznie takową okazję, to w rzeczywistości nieczęsto zdarza się, aby ktoś gościł na czymś takim jak materac 140×200 znanego pochodzącego z Grecji boga nocnego odpoczynku i życzeń ze snu. Ale dowcipy na bok. Taki materac 140×200 to doskonały wybór dla person, które szukają standardowych wyjść dla siebie jak i dla swojej połówki.

Comments are closed.